SVI 1

Zaterdag 19-04-2014

t 95 - t 60

 

SVI - Hardenberg'85

Sportpark de Siggels

Ittersum, Zwolle

Aanvang 17.00 uur

Hoofdsponsor

Zwolse Voetbaldagen

Kidscourt

SVI gaat voor een kidscourt

Activiteiten

vr apr 18 @17:30 - 05:00PM
Hanze Trophy
za apr 19 @17:30 - 05:00PM
Hanze Trophy
zo apr 20 @17:30 - 05:00PM
Hanze Trophy
za apr 26 @09:00 - 05:00PM
Koningsdag

SVI Foto's

Breaking News

 • 1
 • 2
Prev Next

13-04-2014

Zaterdag a.s. speelt SVI 1 op de Siggels een uiterst belangrijke wedstrijd tegen Hardenberg'85. Steun het 1e op weg naar de titel!! Aanvang wedstrijd 17.00 uur

11-04-2014

Komend paasweekend staat het jaarlijkse internationale jeugdtoernooi de Hanze Trophy voor de deur. Houdt www.hanzetrophy.nl in de gaten voor meer nieuws

1e elftal

 • SVI produceert degelijk werk.

  Na een aantal wedstrijden waarin het voor SVI wat moeizamer leek te gaan, en ook hier en daar punten werden verspeeld, heeft het vlaggenschip zich helemaal opgericht en een puike wedstrijd afgeleverd.

  Read more...

Senioren/Junioren

 • Rangen en Standen SVI-Teams

  Terug van weggeweest, de periodieke update omtrent de successen of mindere prestaties van onze eigen elftallen. Vroeger door mij persoonlijk een graag gelezen onderdeel van de Flits, nu in de 2.0 versie opnieuw leven in geblazen…. Het najaar bracht SVI meteen de eerste 2 prijzen van het prille seizoen, zowel het 1e als 3e elftal wisten een periode te bemachtigen.

  Read more...
 • SVI 3 kampioen!
  SVI 3 kampioen!

  De eerste kampioensvlag in Ittersum is gehesen! SVI 3 heeft een na een glorieuze reeks overwinningen de titel in de reserve 3e klasse F behaald en daarmee ook promotie naar de reserve 2e klasse bewerkstelligd. Het team behaalde de titel door in Kampen de nog enig overgebleven concurrent DOS Kampen 4 op eigen veld met liefst 0-5 naar huis te sturen.

  Read more...

SVI Nieuws

 • Rangen en Standen SVI-Teams

  Terug van weggeweest, de periodieke update omtrent de successen of mindere prestaties van onze eigen elftallen. Vroeger door mij persoonlijk een graag gelezen onderdeel van de Flits, nu in de 2.0 versie opnieuw leven in geblazen…. Het najaar bracht SVI meteen de eerste 2 prijzen van het prille seizoen, zowel het 1e als 3e elftal wisten een periode te bemachtigen.

 • Cursus JVT bij SVI

  De afgelopen weken zijn er op ons sportpark op maandagavond een groep cursisten actief met telkens een ander jeugdteam van SVI.

 • Paaskaarten op 11 april

  Paaskaarten 11 april 2014 Vrijdag 11 april vond het jaarlijkse Paaskaartfestijn plaats in de kantine op De Siggels. Op deze mooie voorjaaravond was de kantine bezet door 44 klaverjassers en 6 jokeraars.

Subsponsoren

Twitter

RT @TC_SVI: Only 3 days @vvsvi http://t.co/bzDrGSAFMd
21hreplyretweetfavorite
Behalve ons Eerste ligt ook het Laatste op kampioenskoers. SVI-12 won gisteravond met 2-1 van HTC en is afgetekend koploper. #juichen!

Hanze Trophy

HT klein

Voetbalvereniging SVI
IJsselcentraleweg 9
8014 BK Zwolle
T 038-4650037
E info@vvsvi.nl
 
linkedinfacebooktwitter

Maatschappelijk Partner

Vriendenloterij
  

Maatschappelijk Partners

logo5

FairPlay

logo6