SVI 1

Zaterdag 03-05-2014

t 245 - t 95

 

SVV'56 -  SVI

Sportpark de Dubbeltreffer

Sibculo

Aanvang 14.30 uur

Hoofdsponsor

Zwolse Voetbaldagen

Kidscourt

SVI gaat voor een kidscourt

Activiteiten

za apr 26 @09:00 - 05:00PM
Koningsdag

SVI Foto's

Breaking News

20-04-2014

Dankzij een dikverdiende 3-1 overwinning op concurrent Hardenberg'85 nadert de titel voor SVI 1.. Steun de mannen de komende weken!!

1e elftal

 • Overwinning van het collectief

  Een mooi weekend was het voor de Zwolse voetballiefhebber, en in het bijzonder degene voor degenen die ook nog SVI-er zijn. Naast de bekerwinst van PEC viel er dit weekend nog meer te juichen.

  Read more...

Senioren/Junioren

 • Werkgroep Bestuursfuncties

  In de komende ledenvergadering legt Erik Fidder de voorzittershamer neer. Daarnaast bestaan er nog de vacatures van Secretaris en Bestuurslid Voetbal Opleidingen. Dat betekent dat het Algemeen Bestuur onderbezet raakt.

  Read more...
 • SVI 3 kampioen!
  SVI 3 kampioen!

  De eerste kampioensvlag in Ittersum is gehesen! SVI 3 heeft een na een glorieuze reeks overwinningen de titel in de reserve 3e klasse F behaald en daarmee ook promotie naar de reserve 2e klasse bewerkstelligd. Het team behaalde de titel door in Kampen de nog enig overgebleven concurrent DOS Kampen 4 op eigen veld met liefst 0-5 naar huis te sturen.

  Read more...

SVI Nieuws

 • Rangen en Standen SVI-Teams

  Terug van weggeweest, de periodieke update omtrent de successen of mindere prestaties van onze eigen elftallen. Vroeger door mij persoonlijk een graag gelezen onderdeel van de Flits, nu in de 2.0 versie opnieuw leven in geblazen…. Het najaar bracht SVI meteen de eerste 2 prijzen van het prille seizoen, zowel het 1e als 3e elftal wisten een periode te bemachtigen.

 • Officieel wedstrijdreglement "schijt je rijk" verloting

  Inleiding Veld 3 wordt opgedeeld in een aantal kavels met een totale oppervlakte van maximaal 5.000 m². Het speelveld is afhankelijk van de verkoop van het verkochte aantal kavels. Iedereen kan een kavel van 1m² kopen voor een bedrag van € 2,--.

 • Cursus JVT bij SVI

  De afgelopen weken zijn er op ons sportpark op maandagavond een groep cursisten actief met telkens een ander jeugdteam van SVI.

Subsponsoren

Twitter

Onze voorzitter tovert de volgende pouleindeling uit de hoge hoed @SZKV038 http://t.co/OGcm6b7bpF
2hreplyretweetfavorite
Op dit moment vindt de loting van het @SZKV038 plaats in ons clubhuis! http://t.co/js2fvOaTE2
2hreplyretweetfavorite

Hanze Trophy

HT klein

Voetbalvereniging SVI
IJsselcentraleweg 9
8014 BK Zwolle
T 038-4650037
E info@vvsvi.nl
 
linkedinfacebooktwitter

Maatschappelijk Partner

Vriendenloterij
  

Maatschappelijk Partners

logo5

FairPlay

logo6