• Bram Freie tekent voor v.v.SVI

  • Bram Freie tekent de overeenkomst als hoofdtrainer bij v.v.SVI en neemt daarmee het stokje over van Joram Hendriks. Ondanks de bijzondere periode van afgelopen maanden en de daarbij behorende financiĆ«le consequenties heeft v.v.SVI veel vertrouwen in de toekomst. Met hoofdtrainer Bram Freie is gisteravond na een van de laatste afsluitende trainingen voor het zomerreces de overeenkomst voor komend seizoen getekend. De intentie is meerdere seizoenen met elkaar samen te werken hopelijk in de 1e klasse oost van de KNVB.

    Bram is blij met het vastleggen van deze overeenkomst en kijkt met veel vertrouwen en enthousiasme uit naar komend seizoen. De groep is aangevuld met goede voetballers en de energie en gretigheid spat eraf. Het wordt voor de spelers en staf een nieuw begin en iedereen moet weer voor zijn plekje strijden.