• CV de Deurzakkers trappen seizoen af met Prinses Party

 • Prinses party is de 52e Hoogheid van CV de Deurzakkers en heeft, samen met de adjes Bus (Sven Brummel) en Tent (Mick Broekman), de aftrap gegeven op vrijdag 15 november ’19 voor een nieuw carnavalsseizoen in de stadsresidentie Bloopers. Met hofkapel van de avond, de Deurbloazers, en zanger Abraham Toxopeus kon het feest “met de 2e prinses van de vereniging tot in de late uurtjes gevierd worden.

  De vorsten van CV de Deurzakkers hebben traditioneel weer een paar ludieke acties bedacht voor de aftredende Hoogheid. Voor Ex Prins Sybren was het thema “de Motor” bedacht, in plaats van erop te rijden werd hij zelf de motor! Gestart als motor op een loopfiets het beroemde achtje rijden, vervolgens als binnenboordmotor van een heuse roeiboot in barre omstandigheden van ijswater pruttelen, al flipperend bier halen voor de vorsten, om vervolgens als knalpijpzwarte roetpiet het podium te verlaten. Met superleuke muziek als ondersteuning weer een memorabele afgang!

  Na de abdicatie is de zaal ff lekker los gegaan met zanger Abraham Toxopeus en de DJ Dennie om het “gat” naar de opkomst te overbruggen en te spanning  verder op te voeren. Met het alaaf van de Deurbloazers als hofkapel is tussentijds Sybren I officieel opgenomen in het Vorstendom

  Tegen “11 over 11” wordt een film gestart, de countdown loopt, en wordt een “partytent” naar binnen gemaneuvreerd door de Vorsten richting het podium. De spanning is opgevoerd, speculaties nemen toe, de 52e Hoogheid staat op het punt bekend gemaakt te worden, de 2e prinses van CV de Deurzakkers is een feit!

  Nadat Prinses Party officieel geïnstalleerd is, de adjudanten Bus en Tent de sjerp omgehangen, leest ze haar proclamatie voor. Haar leus is:

  “Party Bus of Party Tent, Prinses Party giet deur tot ’t end!”

  Vol overgave spelen de Deurbloazers De Zwollenaar na het voorlezen van de proclamatie. Nadat de Rv11, vorsten en Hof op de opkomstmuziek  de polonaise hadden ingezet zijn de felicitaties begonnen. Haar ouders en dochter kregen als eerste de medaille omgehangen. Zoals gebruikelijk werd het feest in stadsresidentie Bloopers/Shotto  tot in de late uurtjes doorgezet met zanger Abraham Toxopeus en DJ Dennie

  Prinses Party, in het dagelijks leven Petra v.d. Vegte, geboren en getogen Zwolse, werkzaam als P&O functionaris bij de Hanos, moeder van Demi en Mick en altijd in voor een feestje.

  Adjudant Tent, is Mick Broekman, zoon van Prinses Party, lid van carnavalsgroep Busje 4, speler van WVF 11, vrijwilliger bij Huttendorp en actief bij de jeugdsurvival, jeugdprins in 2010-2011

  Adjudant Bus, is Sven Brummel, vriend van Mick, lid van carnavalsgroep Busje 4, speler van WVF 11, vrijwilliger bij Huttendorp en actief bij de jeugdsurvival, jeugdprins in 2012-2013

  Tot carnavals, met en bij de Deurzakkers(MR)

  CV de Deurzakkers trappen seizoen af met Prinses Party             CV de Deurzakkers trappen seizoen af met Prinses Party 1