• Maak een tekening voor eenzame ouderen

  Helaas heeft Corona het hele verenigingsleven plat gelegd. Iets wat heel vervelend is, maar het kan nog erger. Veel ouderen die in verzorgingshuizen wonen, krijgen nu nog minder of zelfs geen bezoek meer en komen hierdoor in een sociaal isolement terecht. Wij als v.v. SVI willen laten zien dat we meeleven met deze mensen en we hopen dat jullie hier een bijdrage aan willen leveren.
   
  Wat vragen we van jullie? Maak twee, maar het liefst meer, tekeningen. Het liefst een tekening met veel kleur en wat het is maakt niet uit. Zet op de achterkant van je tekening je naam en het team waar je in zit en lever deze af/laat deze bezorgen bij:
   
  Bas Brekelmans, Van Bosseware 9, 8014 TA Zwolle, of
  Rudy v/d Berg, Dr. Kuyperlaan 2, 8014 ZE Zwolle.
   
  Wij zorgen dan dat de tekeningen bij de verzorgingshuizen terechtgekomen.
  Ook je broer(tjes), zus(jes), vader en moeder mogen natuurlijk tekeningen inleveren.
   
   
   
  Alvast bedankt namens de Bestuursgroep Activiteiten,
   
  Groet,
  Bas Brekelmans