• Prijsaanpassing consumpties Clubhuis vv. SVI

  Beste leden van vv. SVI,
   
  Het Algemeen Bestuur van vv. SVI heeft besloten om met ingang van 1 september 2019 de prijzen van de consumpties in het Clubhuis aan te passen. Deze zijn 4 jaar geleden voor het laatst vastgesteld. De aanpassing is mede gebaseerd op de volgende onderstaande redenen:

  - Doorrekening van indexaties van de inkoop van eten en drinken. Met name de prijs van een aantal alcoholische dranken is fors gestegen, in het bijzonder de prijs van bier (indexatie 3,5%-4% jaarlijks).
  - Doorrekening van het BTW - laagtarief van 6% naar 9%.
   
  Uiteindelijk is op basis van deze bovenstaande doorrekening een nieuwe prijslijst ontstaan waarbij er ook bewust voor is gekozen om een aantal prijzen van producten NIET aan te passen. Snoep en Chips bijvoorbeeld zijn vorig jaar zomer al aangepast en zijn in deze prijsaanpassing niet meegenomen.
   
  Het Algemeen Bestuur gaat ervan uit dat mede door deze prijswijziging de marges op inkoop zoals deze zijn gebudgetteerd realiseerbaar zijn.
   
  Het Algemeen Bestuur wenst iedereen een sportief, plezierig en succesvol seizoen!
  Vertrouwend erop een ieder hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
   
  Vriendelijke groet,
  Het Algemeen Bestuur