• Zaterdag 6 januari organiseert v.v. SVI weer het traditionele Snerttoernooi. Hierbij een overzicht van de poules en wedstrijden. 

  • Senioren (Halfveld 14 minuten per wedstrijd)

  • Groep A

    Min Punten

    SVI O23

     

    SVI 5

     

    SVI 7

     

    SVI O19-3

     
  • Groep B

    Min Punten

    SVI 1

     

    SVI Vr 1

     

    SVI O19-2

     

    SVI 8

     
  • Groep C

    Min Punten

    SVI O19-1

     

    SVI 3

     

    Witte boorden

     

    SVI O19-4

     
  • Groep D

    Min Punten

    SVI 35+

     

    SVI 4

     

    SVI 6

     

    SVI 019-5

     
  • Begin

    Eind

    Draw

    Field

    Thuis

    .

    Uit

    Score

    13:45

    13:59

    Groep B

    Hoofdveld A/B

    SVI 1

    -

    SVI O19-2

    -

    13:45

    13:59

    Groep B

    Hoofdveld C/D

    SVI Vr 1

    -

    SVI 8

    -

    13:45

    13:59

    Groep D

    Veld 2 A/B

    SVI 35+

    -

    SVI 6

    -

    13:45

    13:59

    Groep D

    Veld 2 C/D

    SVI 4

    -

    SVI O19-5

    -

       

     

             

    14:00

    14:14

    Groep A

    Veld 2 A/B

    SVI O19-1

    -

    Witte boorden

    -

    14:00

    14:14

    Groep A

    Veld 2 C/D

    SVI 3

    -

    SVI O19-4

    -

    14:00

    14:14

    Groep C

    Hoofdveld A/B

    SVI 5

    -

    SVI O19-3

    -

    14:00

    14:14

    Groep C

    Hoofdveld C/D

    SVI O23

    -

    SVI 7

    -

       

     

             

    14:15

    14:29

    Groep B

    Hoofdveld A/B

    SVI Vr 1

    -

    SVI 1

    -

    14:15

    14:29

    Groep B

    Hoofdveld C/D

    SVI 8

    -

    SVI O19-2

    -

    14:15

    14:29

    Groep D

    Veld 2 A/B

    SVI 4

    -

    SVI 35+

    -

    14:15

    14:29

    Groep D

    Veld 2 C/D

    SVI O19-5

    -

    SVI 6

    -

       

     

             

    14:30

    14:44

    Groep A

    Veld 2 A/B

    SVI 3

    -

    SVI O19-1

    -

    14:30

    14:44

    Groep A

    Veld 2 C/D

    SVI O19-4

    -

    Witte boorden

    -

    14:30

    14:44

    Groep C

    Hoofdveld A/B

    SVI O23

    -

    SVI 5

    -

    14:30

    14:44

    Groep C

    Hoofdveld C/D

    SVI O19-3

    -

    SVI 7

    -

       

     

             

    14:45

    14:59

    Groep B

    Hoofdveld A/B

    SVI O19-2

    -

    SVI Vr 1

    -

    14:45

    14:59

    Groep B

    Hoofdveld C/D

    SVI 1

    -

    SVI 8

    -

    14:45

    14:59

    Groep D

    Veld 2 A/B

    SVI 6

    -

    SVI 4

    -

    14:45

    14:59

    Groep D

    Veld 2 C/D

    SVI 35+

    -

    SVI O19-5

    -

       

     

             

    15:00

    15:14

    Groep A

    Veld 2 A/B

    Witte boorden

    -

    SVI 3

    -

    15:00

    15:14

    Groep A

    Veld 2 C/D

    SVI O19-1

    -

    SVI O19-4

    -

    15:00

    15:14

    Groep C

    Hoofdveld A/B

    SVI O19-3

    -

    SVI O23

    -

    15:00

    15:14

    Groep C

    Hoofdveld C/D

    SVI 7

    -

    SVI 5

    -

       

     

             

    15:30

    15:44

    Halve finale

    Veld 2 A/B

    Groep A #1

    -

    Groep D #1

    -

    15:30

    15:44

    Halve Finale

    Veld 2 C/D

    Groep C #1

    -

    Groep B #1

    -

       

     

             

    16:00

    16:14

    3 plek

    Veld 2 A/B

    Loser  1-2

    -

    Loser  3-4

    -

    16:00

    16:14

    Finale

    Veld 2 C/D

    Winner #1

    -

    Winner #2

    -

     

     

    Nummer 1: 3 Kannen bier

    Nummer 2: 2 kannen bier

    Nummer 3: 1 Kan bier

  • Onder 16 en 17 (Halfveld 14 minuten per wedstrijd)

  • Groep

    Min Punten

    SVI O15-1

    - 6

    SVI O16-1

    - 9

    SVI MO20

    0

    SVI O17-1

    - 12

    SVI O17-2

    - 3

    SVI O17-3

    0

    SVI O17-4

    0

  • Begin

    Eind

    Draw

    Field

    Thuis

    Kolom1

    Uit

    Score

    10:15

    10:24

    Onder 16 en 17

    Veld 2 C/D

    SVI O15-1

    -

    SVI O17-2

    -

                   

    10:30

    10:44

    Onder 16 en 17

    Veld 2 A/B

    SVI MO20

    -

    SVI O16-1

    -

    10:30

    10:44

    Onder 16 en 17

    Veld 2 C/D

    SVI O17-4

    -

    SVI O17-3

    -

                   

    11:00

    11:14

    Onder 16 en 17

    Hoofdveld A/B

    SVI O16-1

    -

    SVI O17-3

    -

    11:00

    11:14

    Onder 16 en 17

    Hoofdveld C/D

    SVI O17-2

    -

    SVI O17-1

    -

    11:00

    11:14

    Onder 16 en 17

    Veld 2 A/B

    SVI O15-1

    -

    SVI O17-4

    -

                   
                   

    11:30

    11:44

    Onder 16 en 17

    Hoofdveld A/B

    SVI O17-3

    -

    SVI O17-1

    -

    11:30

    11:44

    Onder 16 en 17

    Hoofdveld C/D

    SVI O16-1

    -

    SVI O17-4

    -

    11:30

    11:44

    Onder 16 en 17

    Veld 2 A/B

    SVI O17-2

    -

    SVI MO20

    -

                   

    12:00

    12:14

    Onder 16 en 17

    Hoofdveld A/B

    SVI O17-1

    -

    SVI O16-1

    -

    12:00

    12:14

    Onder 16 en 17

    Hoofdveld C/D

    SVI O17-4

    -

    SVI O17-2

    -

    12:00

    12:14

    Onder 16 en 17

    Veld 2 A/B

    SVI MO20

    -

    SVI O15-1

    -

                   

    12:30

    12:44

    Onder 16 en 17

    Hoofdveld A/B

    SVI O16-1

    -

    SVI O15-1

    -

    12:30

    12:44

    Onder 16 en 17

    Hoofdveld C/D

    SVI O17-1

    -

    SVI O17-4

    -

    12:30

    12:44

    Onder 16 en 17

    Veld 2 A/B

    SVI O17-3

    -

    SVI MO20

    -

                   

    13:00

    13:14

    Onder 16 en 17

    Hoofdveld A/B

    SVI O17-3

    -

    SVI O17-2

    -

    13:00

    13:14

    Onder 16 en 17

    Hoofdveld C/D

    SVI O17-1

    -

    SVI O15-1

    -

    13:00

    13:14

    Onder 16 en 17

    Veld 2 A/B

    SVI O17-4

    -

    SVI MO20

    -

                   

    13:30

    13:44

    Onder 16 en 17

    Hoofdveld C/D

    SVI O17-2

    -

    SVI O16-1

    -

    13:30

    13:44

    Onder 16 en 17

    Veld 2 A/B

    SVI O15-1

    -

    SVI O17-3

    -

    13:30

    13:44

    Onder 16 en 17

    Hoofdveld A

    SVI MO20

    -

    SVI O17-1

    -

     

     

     

    Nummer 1 Patat en fris

    Nummer 2 Patat

    Nummer 3 Fris

  • Onder 14 en 15 (Halfveld 14 minuten per wedstrijd)

  • Groep A

    Min punten

    SVI O14-2

    - 3

    SVI O14-4

    0

    SVI O13-1

    - 5

    SVI MO15

    0

  • Groep B

    Min Punten

    SVI O14-1

    - 6

    SVI O14-3

    0

    SVI M017

    - 1

    SVI O15-2

    - 4

  • Begin

    Eind

    Draw

    Field

    Thuis

    Kolom1

    Uit

    Score

    11:15

    11:29

    Groep A

    Hoofdveld A/B

    SVI M015

    -

    SVI O14-2

    -

    11:15

    11:29

    Groep A

    Hoofdveld C/D

    SVI O13-1

    -

    SVI O14-4

    -

    11:15

    11:29

    Groep B

    Veld 2 A/B

    SVI O15-2

    -

    SVI MO17

    -

    11:15

    11:29

    Groep B

    Veld 2 C/D

    SVI O14-1

    -

    SVI O14-3

    -

                   

    11:45

    11:59

    Groep A

    Hoofdveld A/B

    SVI O13-1

    -

    SVI MO15

    -

    11:45

    11:59

    Groep A

    Hoofdveld C/D

    SVI O14-4

    -

    SVI O14-2

    -

    11:45

    11:59

    Groep B

    Veld 2 A/B

    SVI O14-1

    -

    SVI O15-2

    -

    11:45

    11:59

    Groep B

    Veld 2 C/D

    SVI O14-3

    -

    SVI MO17

    -

                   

    12:15

    12:29

    Groep A

    Hoofdveld A/B

    SVI O14-2

    -

    SVI O13-1

    -

    12:15

    12:29

    Groep A

    Hoofdveld C/D

    SVI MO15

    -

    SVI O14-4

    -

    12:15

    12:29

    Groep B

    Veld 2 A/B

    SVI MO17

    -

    SVI O14-1

    -

    12:15

    12:29

    Groep B

    Veld 2 C/D

    SVI O15-2

    -

    SVI O14-3

    -

                   

    12:45

    12:59

    O14 en O15 Final

    Hoofdveld A/B

    Groep A #1

    -

    Groep B #2

    -

    12:45

    12:59

    O14 en O15 Final

    Hoofdveld C/D

    Groep B #1

    -

    Groep A #2

    -

                   

    13:15

    13:29

    O14 en O15 Final

    Hoofdveld A/B

    Winnaar 1

    -

    Winnaar 2

    -

    13:15

    13:29

    O14 en O15 Final

    Hoofdveld C/D

    Verliezer 1

    -

    Verliezer 2

    -

     

    Nummer 1 Patat en fris

    Nummer 2 Patat

    Nummer 3 Fris

  • Onder 12 en 13 (Kwartveld 9 minuten per wedstrijd)

  • Groep A

    Min Punten

    SVI O12-2

    -3

    SVI O11-1

    -4

    SVI O12-5

    0

    SVI O13-2

    -4

  • Groep B

    Min Punten

    SVI O12-3

    -3

    SVI O12-1

    -6

    SVI O12-4

    0

    SVI O13-3

    0

  • Begin

    Eind

    Draw

    Field

    Thuis

    .

    Uit

    Score

    09:10

    09:19

    Groep A

    Hoofdveld A

    SVI O12-2

    -

    SVI O12-5

    -

    09:10

    09:19

    Groep A

    Hoofdveld B

    SVI O11-1

    -

    SVI O13-2

    -

    09:10

    09:19

    Groep B

    Hoofdveld C

    SVI O12-3

    -

    SVI O12-4

    -

    09:10

    09:19

    Groep B

    Hoofdveld D

    SVI O12-1

    -

    SVI O13-3

    -

                   

    09:30

    09:39

    Groep A

    Hoofdveld A

    SVI O11-1

    -

    SVI O12-2

    -

    09:30

    09:39

    Groep A

    Hoofdveld B

    SVI O13-2

    -

    SVI O12-5

    -

    09:30

    09:39

    Groep B

    Hoofdveld C

    SVI O12-1

    -

    SVI O12-3

    -

    09:30

    09:39

    Groep B

    Hoofdveld D

    SVI O13-3

    -

    SVI O12-4

    -

                   

    09:50

    09:59

    Groep A

    Hoofdveld A

    SVI O12-5

    -

    SVI O11-1

    -

    09:50

    09:59

    Groep A

    Hoofdveld B

    SVI O12-2

    -

    SVI O13-2

    -

    09:50

    09:59

    Groep B

    Hoofdveld C

    SVI O12-4

    -

    SVI O12-1

    -

    09:50

    09:59

    Groep B

    Hoofdveld D

    SVI O12-3

    -

    SVI O13-3

    -

                   

    10:10

    10:19

    O12 en O13 Halve Finale

    Hoofdveld A

    Groep A #1

    -

    Groep B #2

    -

    10:10

    10:19

    O12 en O13 Halve Finale

    Hoofdveld B

    Groep B #1

    -

    Groep A #2

    -

                   

    10:30

    10:39

    O12 en O13 Finale

    Hoofdveld B

    Groep A #1

    -

    Groep B #2

    -

    10:30

    10:39

    O12 en O13 Plek 3/4

    Hoofdveld D

    Groep B #1

    -

    Groep A #2

    -

     

    Nummer 1 Patat en fris

    Nummer 2 Patat

    Nummer 3 Fris

  • Onder 11 (Kwartveld 9 minuten per wedstrijd)

  • Team

    Min Punten

    SVI MO12

    -1

    SVI O11-2

    -3

    SVI O11-3

    -2

    SVI O11-4

    -1

    SVI O11-5

    -1

    SVI O10-1

    -2

  •  

    Begin

    Eind

    Draw

    Field

    Thuis

    .

    Uit

    Score

    09:10

    09:19

    Onder 11

    Veld 2 A

    SVI O11-2

    -

    SVI O11-3

    -

    09:10

    09:19

    Onder 11

    Veld 2 B

    SVI O10-1

    -

    SVI O11-4

    -

    09:10

    09:19

    Onder 11

    Veld 2 C

    SVI MO12

    -

    SVI O11-5

    -

                   

    09:30

    09:39

    Onder 11

    Veld 2 A

    SVI MO12

    -

    SVI O10-1

    -

    09:30

    09:39

    Onder 11

    Veld 2 B

    SVI O11-4

    -

    SVI O11-2

    -

    09:30

    09:39

    Onder 11

    Veld 2 C

    SVI O11-5

    -

    SVI O11-3

    -

                   

    09:50

    09:59

    Onder 11

    Veld 2 A

    SVI O11-2

    -

    SVI MO12

    -

    09:50

    09:59

    Onder 11

    Veld 2 B

    SVI O11-3

    -

    SVI O11-4

    -

    09:50

    09:59

    Onder 11

    Veld 2 C

    SVI O10-1

    -

    SVI O11-5

    -

                   

    10:10

    10:19

    Onder 11

    Hoofdveld C

    SVI O10-1

    -

    SVI O11-2

    -

    10:10

    10:19

    Onder 11

    Hoofdveld D

    SVI MO12

    -

    SVI O11-3

    -

    10:10

    10:19

    Onder 11

    Veld 2 A

    SVI O11-5

    -

    SVI O11-4

    -

                   

    10:30

    10:39

    Onder 11

    Hoofdveld A

    SVI O11-3

    -

    SVI O10-1

    -

    10:30

    10:39

    Onder 11

    Hoofdveld C

    SVI O11-2

    -

    SVI O11-5

    -

                   

    10:40

    10:49

    Onder 11

    Hoofdveld A

    SVI O11-4

    -

    SVI MO12

    -

     

    Nummer 1 Patat en fris 

    Nummer 2 Patat

    Nummer 3 Fris

  • Onder 10 (Kwartveld 9 minuten per wedstrijd)

  • Begin

    Eind

    Draw

    Field

    Thuis

    Kolom1

    Uit

    Score

    09:00

    09:09

    Onder 10

    Veld 2 B

    SVI O10-3

    -

    SVI O10-4

    -

    09:00

    09:09

    Onder 10

    Veld 2 C

    SVI O10-2

    -

    SVI O10-5

    -

                   

    09:20

    09:29

    Onder 10

    Veld 2 B

    SVI O10-3

    -

    SVI O9-1

    -

    09:20

    09:29

    Onder 10

    Veld 2 C

    SVI O10-4

    -

    SVI O10-5

    -

                   

    09:40

    09:49

    Onder 10

    Veld 2 B

    SVI O9-1

    -

    SVI O10-2

    -

    09:40

    09:49

    Onder 10

    Veld 2 C

    SVI O10-5

    -

    SVI O10-3

    -

                   

    10:00

    10:09

    Onder 10

    Hoofdveld D

    SVI O10-2

    -

    SVI O10-3

    -

    10:00

    10:09

    Onder 10

    Veld 2 B

    SVI O9-1

    -

    SVI O10-4

    -

                   

    10:20

    10:29

    Onder 10

    Veld 2 A

    SVI O10-4

    -

    SVI O10-2

    -

    10:20

    10:29

    Onder 10

    Veld 2 B

    SVI O10-5

    -

    SVI O9-1

    -

     

    Allemaal winnaars

  • Onder 9 (Kwartveld 9 minuten per wedstrijd)

  • Begin

    Eind

    Draw

    Field

    Team1

    Kolom1

    Team2

    Score

    09:00

    09:09

    Onder 9

    Hoofdveld C

    SVI O9-3

    -

    SVI O9-4

    -

    09:00

    09:09

    Onder 9

    Hoofdveld D

    SVI O9-2

    -

    SVI O9-5

    -

                   

    09:20

    09:29

    Onder 9

    Hoofdveld D

    SVI O9-5

    -

    SVI O9-3

    -

    09:20

    09:29

    Onder 9

    Veld 2 A

    SVI O9-6

    -

    SVI O9-4

    -

                   

    09:40

    09:49

    Onder 9

    Hoofdveld D

    SVI O9-4

    -

    SVI O9-5

    -

    09:40

    09:49

    Onder 9

    Veld 2 A

    SVI O9-6

    -

    SVI O9-2

    -

                   

    10:00

    10:09

    Onder 9

    Hoofdveld C

    SVI O9-2

    -

    SVI O9-3

    -

    10:00

    10:09

    Onder 9

    Veld 2 A

    SVI O9-5

    -

    SVI O9-6

    -

                   

    10:20

    10:29

    Onder 9

    Hoofdveld C

    SVI O9-4

    -

    SVI O9-2

    -

    10:20

    10:29

    Onder 9

    Hoofdveld D

    SVI O9-3

    -

    SVI O9-6

    -

     

    Allemaal winnaars

  • Onder 8 en Mini (Kwartveld 9 minuten per wedstrijd)

  • Begin

    Eind

    Draw

    Field

    Thuis

    .

    Uit

    Score

    09:00

    09:30

    Onder 8 en Mini

    Hoofdveld A

    SVI O8 -2

    -

    SVI O8 -3

    -

    09:00

    09:30

    Onder 8 en Mini

    Hoofdveld B

    MINI

    -

    SVI O8 -4

    -

                   

    09:20

    09:50

    Onder 8 en Mini

    Hoofdveld A

    MINI

    -

    SVI O8 -2

    -

    09:20

    09:50

    Onder 8 en Mini

    Hoofdveld B

    SVI O8 -1

    -

    SVI O8 -3

    -

                   

    09:40

    10:10

    Onder 8 en Mini

    Hoofdveld A

    SVI O8 -1

    -

    MINI

    -

    09:40

    10:10

    Onder 8 en Mini

    Hoofdveld B

    SVI O8 -4

    -

    SVI O8 -2

    -

                   

    10:00

    10:30

    Onder 8 en Mini

    Hoofdveld A

    SVI O8 -2

    -

    SVI O8 -1

    -

    10:00

    10:30

    Onder 8 en Mini

    Hoofdveld B

    SVI O8 -3

    -

    SVI O8 -4

    -

                   

    10:20

    10:50

    Onder 8 en Mini

    Hoofdveld A

    SVI O8 -3

    -

    MINI

    -

    10:20

    10:50

    Onder 8 en Mini

    Hoofdveld B

    SVI O8 -4

    -

    SVI O8 -1

    -

     

    Allemaal winnaars

  • Het hele wedstrijdschema: