• Selectie v.v. SVI blijft grotendeels intact volgend seizoen

  • De bestuursgroep voetbal van v.v. SVI is verheugd te kunnen mededelen dat de selectie voor het nieuwe seizoen bijna in zijn geheel intact blijft. Verdediger Timo ter Haar moet vanwege zijn studie een jaartje stoppen. Naast het stoppen van ter Haar, staat de doorstroming van enkele talenten uit de eigen opleiding, die mogelijkerwijs de stap naar de eerste selectie maken.

    Voorzitter van de BGV Arjan Jansen; tijdens de afgelopen periode hebben we met de spelers gesprekken gevoerd en onze sportieve ambities naar elkaar uitgesproken. Niet alleen voor het lopende seizoen maar ook het komende seizoen. Dit heeft geresulteerd dat de spelers en staf nog genoeg progressie in elkaar zien. Hierdoor is de selectie voor volgend seizoen weer bijna compleet.

    Trainer Joram Hendriks en zijn technische staf hebben veel vertrouwen in deze nog jeugdige talentvolle selectie.