• Sinterklaas bij SVI

   
  Op vrijdag 29 november was het weer zover, de Sint en zijn Pieten bracht wederom een bezoek aan voetbalvereniging SVI.

  De 32 kinderen (wat de Sint wel een beetje weinig vindt voor zo’n grote voetbalvereniging) konden eerst genieten van een optreden van een clown. Daarna werd er een glaasje ranja genuttigd met een speculaasje erbij. Toen kwam het grote moment dat er twee Pieten binnen kwamen en een heuse bingo speelden met de kinderen. Ze konden hiermee leuke prijzen winnen.
  Om 17.00 uur kwam de goedheiligman binnen met hoofdpiet Bertolini, bekend van de Spaghetti……
  Alle kinderen mochten naar voren komen en werden door de Sint aangesproken. Toen alle kinderen de aandacht hadden gehad moest de Sint weer naar het volgende adres en nam afscheid van SVI en alle lieve kinderen.
  De Sint bedankt hierbij alle verenigingsmedewerkers die weer belangeloos deze groep kinderen een gezellige en leuke middag hebben bezorgd. Hopelijk tot volgend jaar en met meer kinderen in de zaal.

  Groeten van Sint en zijn Pieten