• Startavond competitie voor ouders onderbouw en alle leiders/trainers

  • Startavond ouders onderbouw en alle leiders / trainers

    Op 27 september vindt er voor de ouders van de onderbouw en alle leiders/trainers een startavond plaats. Tijdens deze startavond leert u meer over het reilen en zeilen binnen de club en  vertellen we u meer over het leiders/trainers programma.   

    Van 19:00 tot  19.50 uur is er voor ouders en leiders/trainers van de onderbouw informatie over het seizoen, de trainingen, uitleg over Veiligheid, Plezier en Prestatie en natuurlijk de mogelijkheid om al uw vragen te stellen. 

    Daarna vanaf 20.00 uur tot 21.30 uur de startavond voor alle leiders en trainers waarin het reilen en zeilen binnen een vereniging wordt uitgelegd.  Beleid, FPC, Kantinezaken, opleidingen etc etc. zodat we geïnformeerd en bijgepraat het seizoen in kunnen gaan    Vanuit de Bestuursgroep Voetbal maar ook vanuit wedstrijdzaken, communicatie, activiteiten etc. zal er informatie komen om weer een mooi sportief seizoen tegemoet te gaan waarin de kernwaarden: Veiligheid, Plezier en Prestatie centraal staan.