• SVI 1 ZA maandag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vries, Reijnold deOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 sep. 20:00SVI 1/ Zaalagenda.nl - SV Putten 1Landstede sportcentrum (Zwolle)
    1 okt. 20:30Andarinyo 1 - SVI 1/ Zaalagenda.nlBhoele (Eerbeek)
    7 okt. 21:00Excelsior '31 2 - SVI 1/ Zaalagenda.nlReggehal de (Rijssen)
    11 okt. 20:00SVI 1/ Zaalagenda.nl - SK Turkuaz/ United Futsal 1Landstede sportcentrum (Zwolle)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 sep.SVI 1/ Zaalagenda.nl - Heracles Almelo Futsal 24 - 5
    7 sep.vv SVI 1 - sc Dalfsen 12 - 1
  • Poulestanden SVI 1/ Zaalagenda.nl (1211 Mannen Zaal)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SK Turkuaz/ United Futsal 111007163
    2ZVV Sparta Nijkerk 111006333
    3DKB 110105501
    4Excelsior '31 210105501
    5AGOVV 300000000
    6Andarinyo 100000000
    7Heracles Almelo Futsal 300000000
    8FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 100000000
    9SV Putten 100000000
    10SVI 1/ Zaalagenda.nl00000000
    11Sportclub Olympic 2100136-30
    12Zvv Homar 1100117-60

    Poulestanden SVI 1/ Zaalagenda.nl (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heracles Almelo Futsal 111009273
    2AGOVV 211009453
    3Andarinyo 111006243
    4Morado CF 111004223
    5RKSV Driel 111002023
    6Heracles Almelo Futsal 211005413
    7SSA DVC Dedemsvaart 111004313
    8FC Gonemo 111002113
    9ZVV Ede 211002113
    10ZVL 111006603
    11Heracles Almelo Futsal 311003303
    12ZVV Dynamo Lelystad 111002203
    13HHC Hardenberg 100000000
    14Zavodo 76 100000000
    15ATIK 110016600
    16Drienerlo 110013300
    17ZVV Sparta Nijkerk 110012200
    18SVI 1/ Zaalagenda.nl100145-10
    19FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 1100134-10
    20Excelsior '31 2100112-10
    21Walk Inn Boys 1100112-10
    22SV Putten 1100124-20
    23Madereros C.F. 1100102-20
    24Morado CF 2100126-40
    25Sportclub Olympic 2100149-50
    26DKB 1100129-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Wytze deTeamspeler
    Dorgelo, KeesTeamspeler
    Eringa, LaurensTeamspeler
    Melgers, VincentTeamspeler
    Ommen, Henk vanTeamspeler
    Pos, WilliamTeamspeler
    Versteeg, GuidoTeamspeler
    Vries, Reijnold deTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.