• SVI 2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schans, Arjan van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 feb. 12:00SVI 2 - DSV '61 3Sportpark De Siggels
    9 mrt. 12:00SVI 2 - Enter Vooruit 3Sportpark De Siggels
    16 mrt. 14:30DES 2 - SVI 2Sportpark Gagelman
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.SVI 2 - FC Eibergen 23 - 1
    16 feb.Den Ham 2 - SVI 22 - 1
  • Poulestanden SVI 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZC '68 413102147212632
    2SVI 21391336201628
    3PH 21373342192324
    4v.v. Hellendoorn 2137332215724
    5Den Ham 2137153425922
    6Berkum 3136162539-1419
    7Enter Vooruit 3134452334-1116
    8Oranje Nassau 2135082528-315
    9Excelsior '31 4135082739-1215
    10FC Eibergen 2133371829-1112
    11Bergentheim 2133192939-1010
    12DES 21321101737-207

    Poulestanden SVI 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVI 21100110113
    2Marienberg 21001011-110

    Poulestanden SVI 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkum 411007253
    2Hulzense Boys 211005053
    3Wijhe '92 211005143
    4Helios 211006333
    5Sparta Nijkerk 211005233
    6asv Dronten 211005323
    7DVS'33 Ermelo 311005323
    8Vroomshoopse Boys 211005323
    9SVI 211004223
    10Vroomshoopse Boys 311003123
    11Lemelerveld 211003213
    12Excelsior '31 211002113
    13WVF 211002113
    14DSV '61 311001013
    15DVS'33 Ermelo 211001013
    16Enter Vooruit 211001013
    17Unicum 211001103
    18ASC '62 300000000
    19DOS '37 200000000
    20SDC Putten 210011100
    21Rohda Raalte 2100123-10
    22Oene 2100112-10
    23Zwolsche Boys 2100112-10
    24Colmschate '33 2100101-10
    25Dos Kampen 2100101-10
    26KHC 2100101-10
    27Excelsior '31 3100135-20
    28Veensche Boys 2100135-20
    29Zwart Wit '63 2100135-20
    30Hardenberg '85 2100124-20
    31Berkum 2100113-20
    32Epe 2100136-30
    33Zwolsche Boys 4100125-30
    34Diepenveen 2100115-40
    35DES 2100127-50
    36De Zweef 3100105-50

    Poulestanden SVI 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn 211008263
    2AZSV 311008263
    3DVS'33 Ermelo 211006063
    4SDV Barneveld 211005053
    5Excelsior '31 211005143
    6Vroomshoopse Boys 211004043
    7Enter Vooruit 211004133
    8ATC '65 211003033
    9RKZVC 211003033
    10Witkampers 211003033
    11WVF 211003033
    12Sparta E. 211006513
    13't Peeske 211003213
    14RKHVV 311003213
    15Unicum 211003213
    16De Bataven 211001013
    17DSV '61 311001013
    18SKV 211001013
    19Sparta Nijkerk 211001013
    20SVI 211002203
    21Vogido 211002203
    22FC Winterswijk 211001103
    23DZC '68 200000000
    24ZVV '56 200000000
    25asv Dronten 210012200
    26Hulzense Boys 210012200
    27VDZ 210011100
    28Achilles '12 3100156-10
    29AWC 2100123-10
    30Berkum 4100123-10
    31Woezik 2100123-10
    32RKSV Driel 2100101-10
    33DVS'33 Ermelo 3100101-10
    34Nunspeet 2100101-10
    35SDV Barneveld 3100101-10
    36Lemelerveld 2100114-30
    37DOS '37 2100103-30
    38DVC '26 4100103-30
    39Vroomshoopse Boys 3100103-30
    40Wijhe '92 2100103-30
    41DSVD 2100115-40
    42UDI 2100104-40
    43AVW '66 2100105-50
    44Gendringen 2100128-60
    45Helios 2100128-60
    46Fortissimo 2100106-60

    Poulestanden SVI 2 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Excelsior '31 211003033
    2AZSV 311003123
    3DVS'33 Ermelo 211003123
    4SDV Barneveld 211003123
    5DSV '61 300000000
    6't Peeske 200000000
    7RKHVV 200000000
    8SVI 200000000
    9Unicum 200000000
    10Vroomshoopse Boys 200000000
    11FC Winterswijk 200000000
    12Witkampers 200000000
    13csv Apeldoorn 2100113-20
    14De Bataven 2100113-20
    15SKV 2100113-20
    16ATC '65 2100103-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarten, RicardoTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Apperloo, GerjanTeamspeler
    Buimer, JoepTeamspeler
    Fidder, DylanTeamspeler
    Goor, Kay vanTeamspeler
    Groen, JelmerTeamspelerVerdediger
    Jonge, Jordi deTeamspeler
    Jonge, Yannick deTeamspeler
    Kragt, Boaz JaiirTeamspeler
    Lenselink, IanTeamspeler
    Nap, SergeTeamspeler
    Odding, matthiasTeamspeler
    Vieregge, RyanTeamspeler
    Webbink, JeroenTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.