• SVI 2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Brands, AafjeOverige stafTeammanager
    Koning, Gabriel deOverige stafTeammanager
    Mensonides-Roege, MarjoleinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt. 12:00v.v. Hellendoorn 2 - SVI 2Sportpark De Voordam
    26 okt. 12:00Den Ham 2 - SVI 2Sportpark De Rohorst
    2 nov. 12:15SVI 2 - Enter Vooruit 3Sportpark De Siggels
    9 nov. 12:15OZC 2 - SVI 2Sportpark Westbroek
    12 nov. 20:00Berkum 3 - SVI 2Sportpark de Vegtlust
    16 nov. 12:00SVI 2 - HHC Hardenberg 3Sportpark De Siggels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 okt.Oranje Nassau 2 - SVI 25 - 1
    12 okt.SVI 2 - De Esch 22 - 2
  • Poulestanden SVI 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVI 233007169
    2ASC '62 231117344
    3OZC 231114404
    4SCD '83 23003111-100

    Poulestanden SVI 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PH 244001431112
    2Oranje Nassau 2430113589
    3OZC 24301141049
    4HHC Hardenberg 3430110649
    5De Esch 24211121027
    6Excelsior '31 44202812-46
    7SVI 231119724
    8Den Ham 2410367-13
    9Enter Vooruit 34103712-53
    10FC Eibergen 24103611-53
    11v.v. Hellendoorn 2301269-31
    12AZSV 54013619-131

    Poulestanden SVI 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wijhe '92 211004133
    2De Zweef 211002113
    3Berkum 300000000
    4Berkum 400000000
    5Berkum 200000000
    6DETO 200000000
    7DOS '37 200000000
    8Enter 200000000
    9Excelsior '31 300000000
    10Excelsior '31 200000000
    11Gramsbergen 200000000
    12HHC Hardenberg 200000000
    13Hierden 300000000
    14Hulzense Boys 200000000
    15IJVV 200000000
    16KHC 200000000
    17Lemelerveld 200000000
    18Nieuwleusen SV 200000000
    19NSC Nijkerk 200000000
    20Oene 200000000
    21Rohda Raalte 200000000
    22Schalkhaar 200000000
    23SDC Putten 200000000
    24Sparta Nijkerk 300000000
    25Sparta Nijkerk 200000000
    26SVI 200000000
    27SVZW 300000000
    28TVC '28 200000000
    29Unicum 200000000
    30Vroomshoopse Boys 200000000
    31VSCO '61 200000000
    32VVOG 300000000
    33VVOG 200000000
    34WHC 200000000
    35WVF 200000000
    36WVF 300000000
    37WZC Wapenveld 200000000
    38Zeewolde 200000000
    39Hulzense Boys 3100112-10
    40Schalkhaar 3100114-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarten, RicardoTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Apperloo, GerjanTeamspeler
    Bolte, NiekTeamspeler
    Brands, LarsTeamspeler
    Buimer, JoepTeamspeler
    Goor, Kay vanTeamspeler
    Groen, JelmerTeamspelerVerdediger
    Jonkman, StevenTeamspeler
    Mensonides, JesseTeamspeler
    Mensonides, JornTeamspeler
    Odding, matthiasTeamspeler
    Ophoff, JesperTeamspeler
    Renema, LuucTeamspeler
    Satink, RubenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.