• SVI 9 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bosch, Bert vdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Evertsen, ArjoOverige stafTeammanager
    Loos, PeterOverige stafTeammanager
    Velthuis, MathijsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SVI 9 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Genemuiden 915132078225641
    2SVI 914111246153134
    3Nieuwleusen SV 81490554322227
    4Nieuwleusen SV 6147253734323
    5Berkum 8146353428621
    6WVF 9146263443-920
    7EDON 3126153427719
    8ASC '62 6155282751-2417
    9Avereest 3155192436-1216
    10SEH 5134273345-1214
    11ASC '62 51530122850-229
    12HTC 51520132167-466

    Poulestanden SVI 9 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVI 93300164129
    2Zwolsche Boys 7320112756
    3VSW 4310256-13
    4WVF 123003218-160

    Poulestanden SVI 9 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hulzense Boys 5110010193
    2Noord Veluwe Boys 211008173
    3Excelsior '31 1311007253
    4Sparta Nijkerk 1011004043
    5ESC 711005233
    6s.v. Rijssen 311004133
    7Swift '64 511004133
    8Swift '64 411004133
    9SDC Putten 1211003033
    10Batavia '90 411005323
    11Hulzense Boys 611005323
    12Voorwaarts V. 311004223
    13DES 611005413
    14SVI 911003213
    15Bruchterveld 311002113
    16Berkum 911001013
    17VEVO 211001013
    18DVS'33 Ermelo 1011004403
    19DOS '37 711003303
    20DKB 311001103
    21WZC Wapenveld 311001103
    22DOS '37 1011001103
    23SVV '56 300000000
    24Dos Kampen 710014400
    25Holten 2 za.10013300
    26EFC '58 510011100
    27Voorwaarts V. 410011100
    28De Gazelle 210011100
    29Colmschate '33 2100145-10
    30WVF 10100123-10
    31HTC 6100112-10
    32Nunspeet 7100101-10
    33VVOP 7100101-10
    34Dieze West 2100135-20
    35HHC Hardenberg 13100135-20
    36Lemelerveld 2100124-20
    37VIOS V. 4100125-30
    38HHC Hardenberg 11100114-30
    39Hierden 7100114-30
    40WVF 9100114-30
    41WZC Wapenveld 4100103-30
    42ESC 5100104-40
    43Sportclub Deventer 2100127-50
    44Go Ahead Kampen 7100118-70
    45s.v. Rijssen 41001110-90

    Poulestanden SVI 9 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVS'33 Ermelo 1011007163
    2ESC 711005233
    3Berkum 911004133
    4Noord Veluwe Boys 211004223
    5Voorwaarts V. 311002113
    6Hulzense Boys 511002203
    7Hulzense Boys 611002203
    8DKB 300000000
    9DOS '37 700000000
    10Excelsior '31 1300000000
    11s.v. Rijssen 300000000
    12SDC Putten 1200000000
    13Sparta Nijkerk 1000000000
    14Swift '64 400000000
    15VEVO 200000000
    16VIOS V. 400000000
    17WZC Wapenveld 300000000
    18Bruchterveld 310012200
    19DOS '37 1010012200
    20DES 6100112-10
    21SVI 9100124-20
    22Batavia '90 4100125-30
    23SVV '56 3100114-30
    24Swift '64 5100117-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bostelaar, BruceTeamspeler
    Campman, MartijnTeamspeler
    Evertsen, ArjoTeamspeler
    Frans, AngeloTeamspeler
    Jansen, ErikTeamspeler
    Jansman, StephanTeamspeler
    Kok, SharlonTeamspeler
    Loos, MartinTeamspeler
    Loos, PeterTeamspeler
    Nobbenhuis, StephanTeamspeler
    Oosterveld, BartTeamspeler
    Prinsen, JorenTeamspeler
    Roijakkers, BasTeamspeler
    Roijakkers, MarinusTeamspeler
    Roijakkers, TimTeamspeler
    Spijkerman, Robert JanTeamspelerDoelverdediger
    Steenwijk, Maurice vanTeamspeler
    Veen, Marcel van derTeamspeler
    Velthuis, MathijsTeamspeler
    Visscher, SanderTeamspeler
    Visser, JohanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.