• SVI JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Helderman, MarcTechnische stafTrainer/coach
    Lenting, JurreTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 dec. 14:30SVI JO19-1 - Dos Kampen JO19-1Sportpark De Siggels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 nov.SVI JO19-1 - IJVV JO19-14 - 1
    30 nov.Go Ahead Kampen JO19-1 - SVI JO19-12 - 1
  • Poulestanden SVI JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVI JO19-1321011657
    2Achilles '12 JO19-1321010557
    3Hulzense Boys JO19-131028803
    4Lemelerveld JO19-13003212-100

    Poulestanden SVI JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nunspeet JO19-11081129141525
    2Berkum JO19-11072138172123
    3WVF JO19-11071236181822
    4ZAC JO19-1106132719819
    5Hatto Heim JO19-1105232222017
    6Epe JO19-1104242727014
    7WHC JO19-1104242125-414
    8SVI JO19-1103252520511
    9Dos Kampen JO19-1103252329-611
    10CSV'28 JO19-1102081432-186
    11Go Ahead Kampen JO19-1102081540-256
    12IJVV JO19-1101181327-144

    Poulestanden SVI JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO19-111007073
    2Berkum JO19-111006063
    3Sparta Nijkerk JO19-111005053
    4Unicum JO19-111004133
    5N.E.C. (voetbalacademie) JO19-211005323
    6Heino JO19-111004223
    7Juliana '31 JO19-111004223
    8NEO JO19-111003123
    9Longa '30 JO19-111002023
    10Eldenia JO19-111002113
    11Hoevelaken JO19-111002113
    12SDOUC JO19-111002113
    13SJO FC Dalfsen JO19-111002113
    14Stevo JO19-111002113
    15ZAC JO19-111002113
    16Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO19-111001103
    17WSV JO19-110011100
    18Bennekom JO19-1100112-10
    19DVOV JO19-1100112-10
    20HHC Hardenberg JO19-1100112-10
    21SVI JO19-1100112-10
    22ST: Terborg/Silvolde JO19-1100112-10
    23TVC '28 JO19-1100112-10
    24Jonge Kracht JO19-1100135-20
    25Orion JO19-1100124-20
    26Wijhe '92 JO19-1100124-20
    27Markelo JO19-1100113-20
    28FC Zutphen JO19-1100102-20
    29Zeewolde JO19-1100114-30
    30Voorwaarts T JO19-1100105-50
    31CSV'28 JO19-1100106-60
    32ATC '65 JO19-1100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ballast, JulianTeamspeler
    Ballast, ThomasTeamspeler
    Bos, SvenTeamspeler
    Bosveld, TimoTeamspeler
    Bredewold, KoenTeamspeler
    Ebeling, JariTeamspeler
    Hultink, BartTeamspeler
    Keers, RunoTeamspeler
    Lenting, JurreTeamspeler
    Oosterhout, Koen vanTeamspeler
    Spijkerman, MaxTeamspeler
    Timme, NoahTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.