• SVI JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Helderman, MarcTechnische stafTrainer/coach
    Lenting, JurreTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt. 14:30SVI JO19-1 - ZAC JO19-1Sportpark De Siggels
    26 okt. 12:30SVI JO19-1 - Nunspeet JO19-1Sportpark De Siggels
    28 okt. 19:00SVI JO19-1 - ZAC JO19-1Sportpark De Bosrand (Zwolle)
    2 nov. 14:30Epe JO19-1 - SVI JO19-1Sportpark Wachtelenberg
    9 nov. 15:00WVF JO19-1 - SVI JO19-1Sportpark De Weide Steen
    16 nov. 14:30SVI JO19-1 - Hatto Heim JO19-1Sportpark De Siggels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 okt.SVI JO19-1 - Berkum JO19-12 - 2
    12 okt.CSV'28 JO19-1 - SVI JO19-10 - 3
  • Poulestanden SVI JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVI JO19-1321011657
    2Achilles '12 JO19-1321010557
    3Hulzense Boys JO19-131028803
    4Lemelerveld JO19-13003212-100

    Poulestanden SVI JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF JO19-14301176119
    2Nunspeet JO19-143019639
    3Hatto Heim JO19-143019909
    4Berkum JO19-1422015788
    5ZAC JO19-1320110556
    6Dos Kampen JO19-14202911-26
    7WHC JO19-14202810-26
    8Epe JO19-14121111105
    9SVI JO19-131116514
    10Go Ahead Kampen JO19-14103513-83
    11IJVV JO19-14013511-61
    12CSV'28 JO19-14004313-100

    Poulestanden SVI JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO19-111007073
    2Eldenia JO19-111002113
    3SDOUC JO19-111002113
    4Bennekom JO19-100000000
    5Berkum JO19-100000000
    6CSV'28 JO19-100000000
    7Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO19-100000000
    8Heino JO19-100000000
    9HHC Hardenberg JO19-100000000
    10Hoevelaken JO19-100000000
    11Jonge Kracht JO19-100000000
    12Juliana '31 JO19-100000000
    13Longa '30 JO19-100000000
    14Markelo JO19-100000000
    15NEO JO19-100000000
    16Orion JO19-100000000
    17SJO FC Dalfsen JO19-100000000
    18Sparta Nijkerk JO19-100000000
    19Stevo JO19-100000000
    20SVI JO19-100000000
    21TVC '28 JO19-100000000
    22Unicum JO19-100000000
    23N.E.C. (voetbalacademie) JO19-200000000
    24Voorwaarts T JO19-100000000
    25Wijhe '92 JO19-100000000
    26WSV JO19-100000000
    27ZAC JO19-100000000
    28Zeewolde JO19-100000000
    29FC Zutphen JO19-100000000
    30DVOV JO19-1100112-10
    31ST: Terborg/Silvolde JO19-1100112-10
    32ATC '65 JO19-1100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ballast, JulianTeamspeler
    Ballast, ThomasTeamspeler
    Bos, SvenTeamspeler
    Bosveld, TimoTeamspeler
    Bredewold, KoenTeamspeler
    Ebeling, JariTeamspeler
    Hultink, BartTeamspeler
    Keers, RunoTeamspeler
    Lenting, JurreTeamspeler
    Oosterhout, Koen vanTeamspeler
    Spijkerman, MaxTeamspeler
    Timme, NoahTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.