• SVI JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Brands, AafjeOverige stafTeammanager
    Hein, GerhardTechnische stafAss.-trainer/coach
    Mensonides-Roege, MarjoleinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SVI JO19-1 (0221 Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO19-126192571264559
    2csv Apeldoorn JO19-126166489424754
    3SVI JO19-126155671363550
    4Berkum JO19-126146671304148
    5Dos Kampen JO19-126146669511848
    6Go Ahead Kampen JO19-126125949331641
    7FC Zutphen JO19-126114116967237
    8Nieuwleusen SV JO19-12697104142-134
    9Unicum JO19-12688104351-832
    10WVF JO19-12694136272-1031
    11Wijhe '92 JO19-12685135667-1129
    12Epe JO19-12681174062-2225
    13Robur et Velocitas JO19-126531834109-7518
    14IJVV JO19-126142133110-777

    Poulestanden SVI JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZAC JO19-13300110119
    2SVI JO19-132018716
    3Zwart Wit '63 JO19-1310246-23
    4WHC JO19-13003212-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosveld, TimoTeamspeler
    Brands, LarsTeamspeler
    Bredewold, NiekTeamspeler
    Jonge, Sylvan deTeamspeler
    Jonkman, StevenTeamspeler
    Mensonides, JornTeamspeler
    Oosterhout, Koen vanTeamspeler
    Satink, RubenTeamspeler
    Spijkerman, MaxTeamspeler
    Timme, NoahTeamspeler
    Visser, TychoTeamspeler
    Vredeveld, CornelTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.