• SVI JO19-3 VE zaterdag speeldag man

  • SVI JO19-3JM

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 12:00Nieuwleusen SV JO19-2 - SVI JO19-3JMSportpark Het Klaverblad
    12 feb. 14:30Rohda Raalte JO19-3 - SVI JO19-3JMSportpark Tijenraan
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SVI JO19-3JM (0227 Onder 19 (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick '28 JO19-200000000
    2Heino JO19-200000000
    3Marienheem JO19-100000000
    4Nieuwleusen SV JO19-200000000
    5Rohda Raalte JO19-300000000
    6Schalkhaar JO19-300000000
    7SVI JO19-3JM00000000
    8USV JO19-100000000
    9USV JO19-200000000
    10Wijhe '92 JO19-200000000
    11ZAC JO19-200000000

    Poulestanden SVI JO19-3JM (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF JO19-311100165164930
    2Dos Kampen JO19-31080237122524
    3Berkum JO19-31071245192622
    4ZAC JO19-31171345232222
    5Hatto Heim JO19-21161451272419
    6SVI JO19-3JM1052337162117
    7USV JO19-2115063438-415
    8Go Ahead Kampen JO19-2103161842-2410
    9ST FC Meppel/Alcides JO19-383051632-169
    10asv Dronten JO19-3101182352-294
    11IJVV JO19-3111191365-524
    12WVF JO19-49108951-423

    Poulestanden SVI JO19-3JM (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVI JO19-3JM2200173146
    2SJO FC Dalfsen JO19-42101813-53
    3Raalte JO19-12002514-90

    Poulestanden SVI JO19-3JM (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO19-31100140143
    2WVF JO19-31100122103
    3Hatto Heim JO19-2110012573
    4WSV JO19-2110010373
    5Hierden JO19-211007163
    6SC Bemmel JO19-211006063
    7RKSV Driel JO19-111008353
    8VIOS B. JO19-111007343
    9Overasseltse Boys JO19-111005143
    10S.V. Kilder JO19-111004043
    11Lienden JO19-111004043
    12SVI JO19-3JM11004043
    13Elspeet JO19-111005233
    14Broekland JO19-111004133
    15Diepenheim JO19-111004133
    16't Peeske JO19-111004133
    17Quick '20 JO19-611004133
    18RODA '28 JO19-111004133
    19Voorwaarts T JO19-211004133
    20ESC JO19-211003033
    21SP Eefde JO19-111006423
    22OVC '85 JO19-311004223
    23Rood-Wit '58 JO19-111004223
    24Avanti W. JO19-211003123
    25SC Bemmel JO19-311003123
    26Bennekom JO19-411003123
    27Quick '20 JO19-411003123
    28USV JO19-111003123
    29Oranje Nassau JO19-311005413
    30Orion JO19-211005413
    31Avanti W. JO19-311002113
    32FC Eibergen JO19-211002113
    33Hierden JO19-311002113
    34OVC '85 JO19-211002113
    35SDZZ JO19-211002113
    36Oranje Nassau JO19-411003303
    37Excelsior '31 JO19-211003303
    38DZC '68 JO19-611002203
    39Langeveen JO19-111002203
    40Jonge Kracht JO19-211001103
    41Zenderen Vooruit JO19-110013300
    42Rood Zwart JO19-210013300
    43ST: EriX/KSV JO19-110012200
    44ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-110012200
    45SC Bemmel JO19-410011100
    46v.v. Hellendoorn JO19-2100145-10
    47Woezik JO19-2100145-10
    48Bennekom JO19-3100112-10
    49Sp. Neede JO19-2100112-10
    50't Peeske JO19-2100112-10
    51Quick '20 JO19-5100112-10
    52Robur et Velocitas JO19-2100112-10
    53Vorden JO19-2100146-20
    54OVC '85 JO19-4100124-20
    55Sparta Nijkerk JO19-4100124-20
    56DKB JO19-1100113-20
    57Hengelo JO19-1100113-20
    58OSC JO19-4100113-20
    59Rigtersbleek JO19-2100113-20
    60SDV Barneveld JO19-3100113-20
    61Victoria Boys JO19-2100125-30
    62BSC Unisson JO19-2100114-30
    63Excelsior'31 JO19-3JM100114-30
    64Gorssel JO19-1100114-30
    65Marienheem JO19-1100114-30
    66ST: vv Montferland JO19-1100114-30
    67ST UHC/AAC Olympia JO19-1100114-30
    68DSV '61 JO19-1100103-30
    69SC Meddo JO19-1100137-40
    70Orion JO19-4100115-40
    71sv DFS JO19-1100104-40
    72DZC '68 JO19-5100104-40
    73ZAC JO19-3100104-40
    74Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3100138-50
    75VVOP JO19-2100117-60
    76ESA JO19-3100106-60
    77ZAC JO19-41001512-70
    78Excelsior '31 JO19-41001310-70
    79IJVV JO19-31001212-100
    80v.v. Twenthe JO19-21001014-140

    Poulestanden SVI JO19-3JM (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion JO19-2110010283
    2OVC '85 JO19-311008083
    3Quick '20 JO19-311008173
    4SC Bemmel JO19-311006063
    5S.V. Kilder JO19-111006243
    6RKSV Driel JO19-111005143
    7Elspeet JO19-111005143
    8Overasseltse Boys JO19-111005143
    9Quick '20 JO19-411005143
    10SVI JO19-3JM11004043
    11VIOS B. JO19-111004043
    12Hierden JO19-211005233
    13Broekland JO19-111004223
    14Voorwaarts T JO19-211003123
    15WVF JO19-311003123
    16OVC '85 JO19-211008713
    17USV JO19-111006513
    18Avanti W. JO19-311005413
    19Oranje Nassau JO19-411005413
    20't Peeske JO19-111003303
    21FC Eibergen JO19-210013300
    22Jonge Kracht JO19-2100178-10
    23Excelsior '31 JO19-2100156-10
    24Diepenheim JO19-1100145-10
    25Quick '20 JO19-6100145-10
    26ESC JO19-2100124-20
    27Langeveen JO19-1100113-20
    28WSV JO19-2100113-20
    29Rood-Wit '58 JO19-1100125-30
    30DZC '68 JO19-6100126-40
    31SC Bemmel JO19-2100115-40
    32Hierden JO19-3100115-40
    33Oranje Nassau JO19-3100115-40
    34RODA '28 JO19-1100115-40
    35SP Eefde JO19-1100104-40
    36Hatto Heim JO19-2100104-40
    37Bennekom JO19-4100106-60
    38Avanti W. JO19-2100118-70
    39Lienden JO19-11001210-80
    40SDZZ JO19-2100108-80

    Poulestanden SVI JO19-3JM (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti W. JO19-300000000
    2SC Bemmel JO19-300000000
    3Broekland JO19-100000000
    4RKSV Driel JO19-100000000
    5Elspeet JO19-100000000
    6Hierden JO19-200000000
    7S.V. Kilder JO19-100000000
    8Oranje Nassau JO19-400000000
    9Orion JO19-200000000
    10OVC '85 JO19-200000000
    11OVC '85 JO19-300000000
    12Overasseltse Boys JO19-100000000
    13't Peeske JO19-100000000
    14Quick '20 JO19-300000000
    15Quick '20 JO19-400000000
    16SVI JO19-3JM00000000
    17USV JO19-100000000
    18VIOS B. JO19-100000000
    19Voorwaarts T JO19-200000000
    20WVF JO19-300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, GertieTeamspeler
    Beerentsen, GijsTeamspeler
    Boose, RafaelTeamspeler
    Bos, BjornTeamspeler
    Dijksterhuis, HiddeTeamspeler
    Haar, Thomas van deTeamspeler
    Kiers, QuintenTeamspeler
    Kok, SennaTeamspeler
    Kuntkes, LisanneTeamspeler
    Lemmers, NielsTeamspeler
    Smit, TimoTeamspeler
    Stavorinus, DaanTeamspeler
    Velde, Rienk van derTeamspeler
    Velthuis, JorikTeamspeler
    Weerdt, Cedric deTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.