• SVI VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • SVI VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Keeken, Marjon vanOverige stafTeammanager
    Ligtelijn, YoniTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 12:00SVI VR1 - Bergentheim VR2Sportpark De Siggels
    11 feb. 14:30DETO VR1 - SVI VR1Sportpark Het Midden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.SVI JO13-1 - Voorwaarts Twello Jo13-11 - 0
    21 jan.SVI JO17-1 - sv URK JO17-12 - 2
    21 jan.SVI 2 - vv Kampen 13 - 1
  • Poulestanden SVI VR1 ( 4e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDON VR1981047163125
    2DETO VR1743022121015
    3SVZW VR1741228131513
    4Marienberg VR184132022-213
    5SVI VR1102532120111
    6Hardenberg '85 VR183141820-210
    7F.C. Ommen VR283141519-410
    8Bergentheim VR292341925-69
    9Gramsbergen VR292252045-258
    10DVC Dedemsvaart VR182151214-27
    11HHC Hardenberg VR392161127-167

    Poulestanden SVI VR1 ( Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVI VR1220012486
    2SJO VCHW VR121015503
    3Berkum VR32002210-80

    Poulestanden SVI VR1 ( Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde Groep 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelminaschool VR111006063
    2IJVV VR211006153
    3NEO VR111005233
    4Sparta Nijkerk VR311004133
    5ESA VR111003033
    6Beekbergen VR111003123
    7ST: Rood-Wit'58/SDC Putten Vr111003123
    8Jonge Kracht VR111006513
    9ST: HMC VR111003213
    10SVZW VR111002113
    11Nieuwleusen SV VR211001013
    12ZZC'20 VR311001013
    13Bergentheim VR211002203
    14Avereest VR111001103
    15Hardenberg '85 VR111000003
    16ST: EMMS/SC Lutten VR100000000
    17ESC VR100000000
    18SVHA VR100000000
    19SP Teuge VR100000000
    20SVI VR110012200
    21DETO VR110011100
    22VIOS V. VR310010000
    23Ruurlo VR1100156-10
    24De Zweef VR2100123-10
    25SDC Putten VR2100112-10
    26ST: Achilles E/EMOS VR1100101-10
    27Prins Bernhard VR1100101-10
    28MVV '69 VR1100113-20
    29SV Otterlo VR1100113-20
    30Rohda Raalte VR1100125-30
    31ST: SDOUC/Ulftse Boys/GWVV VR1100114-30
    32Albatross VR1100103-30
    33WZC Wapenveld VR1100116-50
    34VIOD VR1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aitink, MeikeTeamspeler
    Beld, Kim van denTeamspeler
    Bos, LotteTeamspeler
    Heuvel, Lisa van denTeamspeler
    Keeken, Lisa vanTeamspeler
    Kooij, LindaTeamspeler
    Kooij-van der Meer, ElineTeamspeler
    Kuntkes, LisanneTeamspeler
    Meiberg, LisaTeamspeler
    Oosterhout, LaraTeamspeler
    Ophoff, TessaTeamspeler
    Potgieter, DanielleTeamspeler
    Sluiter, IreneTeamspeler
    Vos, Larissa deTeamspeler
    Welbedacht, NoahTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.