• SVI VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aitink, JosOverige stafTeammanager
    Keeken, Marjon vanOverige stafTeammanager

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.WVF VR2 - SVI VR15 - 4
  • Poulestanden SVI VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF VR1320111926
    2ZAC VR232017706
    3SVI VR13102101003
    4VSCO '61 VR1310246-23

    Poulestanden SVI VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZAC VR244001651112
    2WVF VR24310147710
    3Avereest VR1430112579
    4HHC Hardenberg VR442207348
    5SVI VR1421112847
    6Vroomshoopse Boys VR2320111926
    7Bergentheim VR2420211836
    8ASC '62 VR231116604
    9JVC Dedemsvaart VR24022713-62
    10ST: EMMS/SC Lutten VR14013510-51
    11Berkum VR34004515-100
    12Olympia'28 VR14004320-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aitink, MeikeTeamspeler
    Bos, LotteTeamspeler
    Dijk, Noah vanTeamspeler
    Haan, Anouk deTeamspeler
    Heuvel, Lisa van denTeamspeler
    Jongsma, NoaTeamspeler
    Keeken, Lisa vanTeamspeler
    Kooij-van der Meer, ElineTeamspeler
    Meiberg, LisaTeamspeler
    Noordman, CarmenTeamspeler
    Sluiter, IreneTeamspeler
    Vos, Larissa deTeamspeler
    Welbedacht, NoahTeamspeler
    Winkel, Dione tenTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.