• SVI VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • SVI VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Keeken, Marjon vanOverige stafTeammanager
    Ligtelijn, YoniTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 12:30SVI VR1 - DETO VR1Sportpark De Siggels
    8 okt. 12:30F.C. Ommen VR2 - SVI VR1Sportpark Westbroek
    15 okt. 12:30SVI VR1 - SVZW VR1Sportpark De Siggels
    29 okt. 12:30Gramsbergen VR2 - SVI VR1Sportpark 't Hoge Holt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 sep.SVI VR1 - Berkum VR37 - 2
    24 sep.Bergentheim VR2 - SVI VR11 - 1
  • Poulestanden SVI VR1 ( 4e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDON VR111008533
    2Marienberg VR111006513
    3DETO VR111002113
    4DVC Dedemsvaart VR111001013
    5Bergentheim VR210101101
    6SVI VR110101101
    7SVZW VR100000000
    8ZAC VR200000000
    9Gramsbergen VR2100156-10
    10HHC Hardenberg VR3100112-10
    11F.C. Ommen VR2100101-10
    12Hardenberg '85 VR1100158-30

    Poulestanden SVI VR1 ( Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVI VR1220012486
    2SJO VCHW VR121015503
    3Berkum VR32002210-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aitink, MeikeTeamspeler
    Beld, Kim van denTeamspeler
    Bos, LotteTeamspeler
    Heuvel, Lisa van denTeamspeler
    Keeken, Lisa vanTeamspeler
    Kooij, LindaTeamspeler
    Kooij-van der Meer, ElineTeamspeler
    Kuntkes, LisanneTeamspeler
    Meiberg, LisaTeamspeler
    Noordman, CarmenTeamspeler
    Oosterhout, LaraTeamspeler
    Ophoff, TessaTeamspeler
    Potgieter, DanielleTeamspeler
    Sluiter, IreneTeamspeler
    Vos, Larissa deTeamspeler
    Welbedacht, NoahTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.