• SVI VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aitink, JosOverige stafTeammanager
    Keeken, Marjon vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 11:00ST: EMMS/SC Lutten VR1 - SVI VR1Sportpark De Kei
    3 okt. 12:00SVI VR1 - Olympia'28 VR1Sportpark De Siggels
    10 okt. 12:00WVF VR2 - SVI VR1Sportpark De Weide Steen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.VSCO '61 VR1 - SVI VR13 - 1
    19 sep.SVI VR1 - HHC Hardenberg VR41 - 1
  • Poulestanden SVI VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF VR1320111926
    2ZAC VR232017706
    3SVI VR13102101003
    4VSCO '61 VR1310246-23

    Poulestanden SVI VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZAC VR211004043
    2Avereest VR111003123
    3Vroomshoopse Boys VR211004313
    4Bergentheim VR211003213
    5JVC Dedemsvaart VR210102201
    6WVF VR210102201
    7HHC Hardenberg VR410101101
    8SVI VR110101101
    9Olympia'28 VR1100134-10
    10ST: EMMS/SC Lutten VR1100123-10
    11ASC '62 VR2100113-20
    12Berkum VR3100104-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Aitink, MeikeTeamspeler
    Bos, LotteTeamspeler
    Dijk, Noah vanTeamspeler
    Haan, Anouk deTeamspeler
    Heuvel, Lisa van denTeamspeler
    Jongsma, NoaTeamspeler
    Keeken, Lisa vanTeamspeler
    Kooij-van der Meer, ElineTeamspeler
    Meiberg, LisaTeamspeler
    Noordman, CarmenTeamspeler
    Sluiter, IreneTeamspeler
    Vos, Larissa deTeamspeler
    Welbedacht, NoahTeamspeler
    Winkel, Dione tenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.