• Uitnodiging Familiedag 2019

  Beste SVI’ers,

  Op zaterdag 22 juni 2019 organiseert de BG Activiteiten haar jaarlijkse v.v. SVI familiedag!

  Een gezellige dag waarop er voor alle leden van v.v. SVI en zijn/haar familieleden (of andere introducés) tal van leuke activiteiten georganiseerd worden. Iedereen die zich met v.v. SVI verbonden voelt is welkom. Spectaculaire activiteiten voor jong en oud; dus vanaf de spelertjes uit de Mini’s tot aan de senioren!

  We starten om 13:00 uur en het eindigt rond 20:00 uur.

  Wat gaan we dit jaar doen?

  1. Wedstrijden tussen familieleden en jeugdspelers ("ouder-kind"-wedstrijden)
   voor de JO-13/12, JO-11/10, JO-9/8 en Mini’s.

  2. Diverse springkussens, waaronder De Super Stormbaan en Buikschuifbaan.

  3. Bubble-voetbal toernooi opgave per team via: activiteiten@vvsvi.nl

  4. Fantastische verloting met mooie prijzen! (Hoofdprijs een prachtige fiets!)

  5. Huldiging Kampioenen met muziek en een presentje omstreeks 16:00 uur!

  6. Muziek m.m.v. een DJ en omstreeks 17:30 uur en een spetterend optreden van zanger "Jordy van Vilsteren"

  7. Voor de inwendige mens: JUMBO Sellekamp en Vishandel Theo Muys

  Zoals aangegeven is er ook dit jaar weer voor JO-13/12, JO-11/10, JO-9/8 en de mini’s  de mogelijkheid om deel te nemen aan de ouder-kind wedstrijden. Wij zorgen er dan voor dat er een bal beschikbaar is en een (half) veld waarop je gezellig en ongedwongen met je team kunt voetballen. De wedstrijden zullen volgens een schema plaats vinden tussen 13.00 uur en ongeveer 16.00 uur. 

  Opgave per team vóór woensdag 19 juni via: activiteiten@vvsvi.nl

  Zaterdag 22 juni de v.v. SVI-familiedag - Dé gezellige afsluiting van een boeiend seizoen!