• Welke vrijwilliger wil jij nomineren?

    Een mooie traditie binnen v.v. SVI is dat er jaarlijks de "pluim van het jaar" en "prestatiebeker" worden uitgereikt als beloning voor vrijwilligers /medewerkers die zich op een bijzondere manier hebben onderscheiden en ingezet voor de club.

    Dit jaar zal de feestelijke uitreiking van deze twee vrijwilligersprijzen plaatsvinden tijdens het medewerkersbuffet op zaterdag 16 maart 2019.

    De "pluim van het jaar" is bedoeld voor die vrijwilliger die zich het afgelopen jaar heeft onderscheiden. Mogelijk ken je ook wel een vrijwilliger die zich gedurende langere tijd met passie heeft ingezet voor de club, dan is de nominatie voor de "prestatiebeker" mogelijk.

    Je kunt hiervoor stemmen via secretaris@vvsvi.nl en je vrijwilliger(s) voor één van de vrijwilligersprijzen nomineren.