Holland International Trophy 2026 Huizen

Donderdag 14 mei 2026. 15 meiden van SVI MO15 zijn, samen met hun leiders Robert Jan en Remko, twee begeleiders Geeuwke en Jessica en Nicolas, met bagage vertrokken naar Huizen voor deelname aan de Holland International Trophy. Bij aankomst hebben wij ons aangemeld bij de organisator en daarna zijn we naar ons verblijf gereden, een school in Huizen (Erfgooiers College). Na het installeren van de slaapplekken hebben de meiden veel lol gehad met andere teams die daar ook verbleven.  

Op vrijdag 15 mei hadden we de eerste drie van de vier poulewedstrijden. We begonnen tegen VK Veldkanteva's uit België. Deze wedstrijd werd helaas verloren met 2-0. Vervolgens onze tweede wedstrijd tegen 1 FC Ohmstede uit Duitsland, deze wonnen wij met 1-0 door een doelpunt van Rosalie. Dit Duitse damesteam heeft ons zelfs uitgenodigd om een keer bij hen een oefenwedstrijd te spelen en dan als afsluiting met elkaar te BBQ’en. Onze laatste wedstrijd van de eerste dag speelden we tegen IF Brommapojkarna  uit Zweden. Het was een hele goede tegenstander, die op alle posities heel sterk was. Ook deze werd verloren met 4-0 voor het team uit Zweden. Maar de meiden van SVI MO15 verlieten het veld met opgeheven hoofd. 's Avonds werd er weer contact gezocht met andere deelnemers van het toernooi, wat weer veel gezelligheid en veel lol gaf.

Op zaterdagochtend werden de meiden om 7:00 uur gewekt. Het was dag twee van het toernooi en we moesten onze spullen weer inpakken, omdat we na deze dag weer naar huis gingen. Nadat we de auto's weer met bagage ingepakt hadden, waaronder ook de auto van Wouter, vertrokken we om 9:00 uur weer met zijn allen naar het sportpark, waar we om 10:00 uur de laatste poulewedstrijd nog moesten spelen. Onze tegenstander die ochtend was SV 1919 Ober Olm uit Duitsland. Je kon zien dat de meiden nog moe waren van de korte nacht. We verloren met 2-0. Eindstand: in de poule zijn we geëindigd op de 4e plaats. Voor onze tweede wedstrijd van deze dag moesten we het opnemen tegen Eintracht Duisburg 1848 e.V ook uit Duitsland. Dit was wel onze beste wedstrijd van het toernooi, alles verliep goed. Het werd 5-0 voor ons met onder meer drie doelpunten van Merel, één van Rosalie en één van Evi.

Na deze wedstrijd moesten we nog spelen voor de 5de of 6de plaats. Hiervoor moesten we heel lang wachten want onze laatste wedstrijd werd pas gespeeld om 15:00 uur. Onze tegenstander was weer SV Ober Olm. We konden revanche nemen na de 2-0 nederlaag die we in de ochtend hadden. Nu hadden wij meer grip op de wedstrijd en meer kansen. Maar het werd uiteindelijk een 0-0, dus moesten er penalty's genomen worden. En jammer genoeg verloren we de penaltyreeks en werden we 6e van de totaal 10 meidenteams van onder de 15 jaar. Een mooi resultaat en we mogen heel trots op elkaar zijn. Als team hebben we een heel mooi weekend gehad veel vrienden gemaakt. Namens SVI MO15 willen wij iedereen bedanken die ons op wat voor manier dan ook geholpen heeft om dit mogelijk te maken.

SVI MO15
Volg ons ook op Instagram: svi_mo15_zwolle

Rabo ClubSupport 2026

Stem jij ook op v.v. SVI?

Ook dit jaar doet v.v. SVI weer mee aan de Rabo ClubSupport-actie. Rabobank geeft elk jaar een deel van de winst terug aan de samenleving. Zo helpen ze ruim 30.000 clubs door heel Nederland met het realiseren van doelen als talentontwikkeling, verduurzaming of meer inclusiviteit. Rabobank gelooft dat clubs en verenigingen onze samenleving sterker maken. In 2025 werd € 19,8 miljoen verdeeld over 35.016 clubs en verenigingen.

Als lid van Rabobank bepaal jij welke clubs ondersteuning ontvangen. Elke stem helpt een vereniging vooruit. Hoe meer stemmen, hoe meer geld voor je club. Je maakt dus écht een verschil. Soms betekent dat nieuwe sportmaterialen. Soms een instrument. Soms een veilige ontmoetingsplek. Maar altijd betekent het meer mogelijkheden voor de mensen die er iedere week samenkomen.

Dit jaar kun je stemmen van 7 tot en met 29 september 2026. Stemmen kan via de Rabo App of op https://www.rabo-clubsupport.nl/ijsseldelta/deelnemers. Met jouw hulp kunnen we zoveel mogelijk stemmen krijgen. Vraag zoveel mogelijk familie, vrienden en bekenden om een stem op onze mooie vereniging uit te brengen. Elke stem helpt!

Grote Club Actie 2026

De Grote Club Actie gaat binnenkort weer van start! Met een lot van slechts € 3 steun je v.v. SVI. Maar liefst 85% van de opbrengst gaat rechtstreeks naar onze club.

Met die opbrengst kunnen we investeren in onze leden, onze teams en onze accommodatie. Denk bijvoorbeeld aan nieuwe trainings- en wedstrijdmaterialen, het verbeteren van de faciliteiten rondom de velden en het ondersteunen van activiteiten voor onze jeugd en senioren. Zo is jouw lot niet alleen kansrijk, maar komt het ook rechtstreeks ten goede aan onze verenigingDoe mee, steun onze club en maak samen met ons het verschil!

                 

Samen maken we onze club sterker!

Herfsttoernooi 2026 bij SVI Zwolle – 17 september

Op zaterdag 17 oktober organiseren we bij SVI in samenwerking met FC VoetbalSkills een herfsttoernooi voor JO8 tot en met JO12. Omdat 17 oktober een speelvrije zaterdag is, benutten we dit moment voor een sportieve ochtend vol uitdagende wedstrijden, zodat alle teams met wedstrijdritme aan fase 2 van de competitie kunnen beginnen.

Programma: Zaterdag 17 oktober 2026

Tijd: 08:30 – 14:00 uur
Locatie: Sportpark SVI, IJsselcentraleweg 9, Zwolle


Toernooiopzet
De teams worden ingedeeld in poules van 6, op niveau gegroepeerd, voor de leeftijdscategorieën JO8 tot en met JO12.
Elk team speelt minimaal 5 wedstrijden van 13 minuten, zonder wissel van speelhelft, en waar mogelijk blijft een poule op hetzelfde veld spelen (het volledige programma staat in Tournify).
Na de poulefase volgen de finalewedstrijden, en de winnaar van iedere poule gaat naar huis met een beker!

Wil je met jouw team meedoen?
Schrijf je in via: tournifyapp.com/live/herfstsvi
Heb je vragen naar aanleiding van dit evenement?
Neem dan contact op via 06 86 80 98 57 of
events@frontrowservices.nl
FrontRow Events & SVI Zwolle

Schrijvers, fotografen en social media fanaten!
Ben jij iemand die graag schrijft, foto’s maakt of leuke post plaats op social media, dan zijn wij op zoek naar jou.

Wij zoeken mensen die samen met ons ervoor willen zorgen dat onze mooie club zichtbaar blijft.

Korte nieuwsberichten schrijven over de vereniging. Interessante interviews houden met leden of vrijwilligers. Of zelf mooie verhalen schrijven over wat er op het veld gebeurd, of juist buiten de lijntjes. Bij ons ben je zeer welkom!

Hou je meer van mooie foto’s maken dan woorden op papier zetten, ook dan kan je bij ons team aansluiten. Een magazine, nieuwsbrief of website wordt zo veel mooier, als er mooie plaatjes te zien zijn.

Ook als je liever op social media zit en hier graag over onze club wil posten, dan zijn wij heel blij met jou. Plaats berichten over de laatste nieuwtjes, of loop rond tijdens verschillende evenementen en toernooien en laat zien wat er gebeurd op en rond de velden.

Stuur ons gerust een berichtje als je interesse hebt, communicatie@vvsvi.nl

Terugblik op het seizoen van v.v. SVI 1
Pim Kaagman is nu al twee seizoenen hoofdtrainer van v.v. SVI en heeft het ontzettend naar zijn zin bij de club. Hij kijkt terug op het afgelopen jaar en heeft zin in volgend seizoen. Een gesprek over ontwikkeling, samenwerking, pech en plezier.

Kaagman kijkt met een dubbel gevoel terug op zijn tweede seizoen als hoofdtrainer van v.v. SVI, “het ging beter dan vorig seizoen, in de eerste twintig wedstrijden hebben we veel punten gepakt. Aan het eind van het seizoen kregen we een overkill aan blessures en was de selectie te smal om dit hoge niveau te blijven bieden.”

Kaagman is ervan overtuigd dat ze zonder het “blessurespook” aan het eind van de competitie, dit seizoen meer punten behaald zouden hebben dan in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer. “Ik ben trots op de eerste wedstrijden van het seizoen, dat we na twintig wedstrijden al 34 punten hadden. Als we deze lijn door hadden kunnen trekken, hadden we nacompetitie gespeeld om promotie.”

Als technische staf hebben ze gekeken naar wat de oorzaak van de blessures kon zijn. Maar de conclusie was dat het pure pech is. “De blessures waren allemaal contactblessures, door bijvoorbeeld een schop tijdens een duel om de bal. Dat is de zure kant van een contactsport.”

Jeugdig

Maar de andere kant van de medaille is wel dat door alle blessures, jonge jongens de kans kregen om zichzelf te ontwikkelen op het hoogste niveau. “Jongens als Milan, Niels, Stijn, Thijs, Jenthe, Ryan, Kai, Roan en Matthias hebben we mee laten voetballen. Dat is een mooie ontwikkeling, ook voor de club.”

De jeugdspelers deden het prima. De hoofdtrainer is tevreden over hoe goed ze zich ontwikkeld hebben, “maar je kan ook zien dat ze niet gewend zijn om 90 minuten te maken op dit niveau. Dat is ook begrijpelijk. Maar als je veel van zulke jonge spelers moet opstellen, is het toch te veel, te jong. Ik heb gezien dat ze mee kunnen met het niveau, dat ze lang arbeid leveren, maar 90 minuten gas geven zijn ze niet gewend. 60 minuten gaat het goed, voor de laatste 30 minuten komen ze nog fysiek tekort.”

Talent is aanwezig. Het heeft alleen nog wat tijd nodig.

Doordat er aan het eind van het seizoen noodgedwongen veel jeugdspelers mee moesten doen, raakte ook de balans in het team zoek. “De jonge jongens hebben ook spelers naast hen nodig die ze op het veld begeleiden. Ons centrum bestond op het laatst met Sverre en Milan uit twee 18 jarigen, met daarbij met Wout ook nog een 18 jarige keeper erachter.”

Gretig

Het is mooi om te zien dat naast dat de spelers zich individueel ontwikkelen, ze ook als team stappen maken vindt Kaagman, “dat ze het besef hebben dat ze het samen moeten doen. Dat ze gretig zijn. En dat de communicatie steeds beter loopt. Aan het begin moet je elkaar leren kennen, maar daarna zie je dat ze zeggen wat ze vinden. Of het nou goed is, of minder goed, of slecht. Als staf willen wij de spelers ook altijd een eerlijk verhaal vertellen. Geen onzinverhaal over waarom iemand gewisseld is, daar heeft niemand iets aan. Soms kan je het niet eens zijn met elkaar. Dat is prima, wanneer je open en eerlijk bent.”

Het team is volgens de trainer ook beter geworden in het zelf lezen van wedstrijden. Hoe speelt de tegenstander en wat moeten zij dan gaan doen. Als staf en groep zijn ze daar veel mee bezig geweest, en voor de trainer is het super mooi om deze ontwikkeling dan terug te zien op het veld.

Pim heeft het ontzettend naar zijn zin bij v.v. SVI, waar hij samen met collega trainer Roy Agten en keeperstrainer Gerhard Hein (volgend seizoen is Henrico Abma de nieuwe keeperstrainer) de technische staf vormt. Hij noemt Roy een collega trainer, “ik zie hem niet als een assistent van mij.” Kaagman is blij met hoe de samenwerking verloopt. Zowel de samenwerking tussen spelersgroep en de technische staf als de samenwerking met de Technische Commissie, “er zijn korte lijntjes en zij zijn heel duidelijk naar ons toe. Met Bert Hendriks, hoofd jeugdopleiding, kan ik fijn samenwerken. Net als met de trainers van het tweede elftal, de onder 23 en onder 19. Ik vind het voortreffelijk hoe iedereen elkaar helpt en spelers aan elkaar afstaat. En het is natuurlijk fantastisch dat het Tweede is gepromoveerd, dat geeft de vereniging een enorme boost. Maar ik word ook blij als ik kijk naar de vrijwilligers die bij de vereniging rondlopen, naar de barmensen, de supporters. Het is een mooie club. Ik heb het echt ontzettend naar mijn zin. Iedere keer ga ik fluitend naar de club toe!”

2026-2027

Voor volgend seizoen raakt v.v. SVI met Lucas Nunnink (naar WHC) en Bertus Nijmeijer (naar Tollebeek) twee belangrijke spelers kwijt op het middenveld. Pim: “zij vormden het hart van het team, dat voor balans zorgde. Ik ben nieuwsgierig wie van de spelers er nu op gaat staan om deze rol over te nemen. Ik ben benieuwd hoe dat zich gaat ontwikkelen.”

Over de nieuwe spelers kan de hoofdtrainer nog niet veel zeggen, “daarvoor heb ik ze nog te weinig zien voetballen. Lucas en Lorenz hebben één oefenwedstrijd meegedaan. Ze komen van buitenaf, maar ze passen bij hoe wij als SVI willen voetballen, met het spelen met een hoge intensiteit.”

Kaagman ziet nog legio dingen die verder ontwikkeld kunnen worden volgend seizoen. “We willen de lat weer iets hoger leggen. De speelwijze kan nog iets beter. Ik heb nu al veel zin in volgend seizoen. Het team is gretig en de jongens willen veel leren. Volgend seizoen wil ik het team nieuwe trainingsvormen aanreiken om ons spel nog meer te ontwikkelen.”

Rabo ClubSupport 2026

Stem jij ook op v.v. SVI?

Ook dit jaar doet v.v. SVI weer mee aan de Rabo ClubSupport-actie. Rabobank geeft elk jaar een deel van de winst terug aan de samenleving. Zo helpen ze ruim 30.000 clubs door heel Nederland met het realiseren van doelen als talentontwikkeling, verduurzaming of meer inclusiviteit. Rabobank gelooft dat clubs en verenigingen onze samenleving sterker maken. In 2025 werd € 19,8 miljoen verdeeld over 35.016 clubs en verenigingen.

Als lid van Rabobank bepaal jij welke clubs ondersteuning ontvangen. Elke stem helpt een vereniging vooruit. Hoe meer stemmen, hoe meer geld voor je club. Je maakt dus écht een verschil. Soms betekent dat nieuwe sportmaterialen. Soms een instrument. Soms een veilige ontmoetingsplek. Maar altijd betekent het meer mogelijkheden voor de mensen die er iedere week samenkomen.

Dit jaar kun je stemmen van 7 tot en met 29 september 2026. Stemmen kan via de Rabo App of op https://www.rabo-clubsupport.nl/ijsseldelta/deelnemers. Met jouw hulp kunnen we zoveel mogelijk stemmen krijgen. Vraag zoveel mogelijk familie, vrienden en bekenden om een stem op onze mooie vereniging uit te brengen. Elke stem helpt!

Grote Club Actie 2026

De Grote Club Actie gaat binnenkort weer van start! Met een lot van slechts € 3 steun je v.v. SVI. Maar liefst 85% van de opbrengst gaat rechtstreeks naar onze club.

Met die opbrengst kunnen we investeren in onze leden, onze teams en onze accommodatie. Denk bijvoorbeeld aan nieuwe trainings- en wedstrijdmaterialen, het verbeteren van de faciliteiten rondom de velden en het ondersteunen van activiteiten voor onze jeugd en senioren. Zo is jouw lot niet alleen kansrijk, maar komt het ook rechtstreeks ten goede aan onze verenigingDoe mee, steun onze club en maak samen met ons het verschil!

                 

Samen maken we onze club sterker!

Herfsttoernooi 2026 bij SVI Zwolle – 17 september

Op zaterdag 17 oktober organiseren we bij SVI in samenwerking met FC VoetbalSkills een herfsttoernooi voor JO8 tot en met JO12. Omdat 17 oktober een speelvrije zaterdag is, benutten we dit moment voor een sportieve ochtend vol uitdagende wedstrijden, zodat alle teams met wedstrijdritme aan fase 2 van de competitie kunnen beginnen.

Programma: Zaterdag 17 oktober 2026

Tijd: 08:30 – 14:00 uur
Locatie: Sportpark SVI, IJsselcentraleweg 9, Zwolle


Toernooiopzet
De teams worden ingedeeld in poules van 6, op niveau gegroepeerd, voor de leeftijdscategorieën JO8 tot en met JO12.
Elk team speelt minimaal 5 wedstrijden van 13 minuten, zonder wissel van speelhelft, en waar mogelijk blijft een poule op hetzelfde veld spelen (het volledige programma staat in Tournify).
Na de poulefase volgen de finalewedstrijden, en de winnaar van iedere poule gaat naar huis met een beker!

Wil je met jouw team meedoen?
Schrijf je in via: tournifyapp.com/live/herfstsvi
Heb je vragen naar aanleiding van dit evenement?
Neem dan contact op via 06 86 80 98 57 of
events@frontrowservices.nl
FrontRow Events & SVI Zwolle

Schrijvers, fotografen en social media fanaten!
Ben jij iemand die graag schrijft, foto’s maakt of leuke post plaats op social media, dan zijn wij op zoek naar jou.

Wij zoeken mensen die samen met ons ervoor willen zorgen dat onze mooie club zichtbaar blijft.

Korte nieuwsberichten schrijven over de vereniging. Interessante interviews houden met leden of vrijwilligers. Of zelf mooie verhalen schrijven over wat er op het veld gebeurd, of juist buiten de lijntjes. Bij ons ben je zeer welkom!

Hou je meer van mooie foto’s maken dan woorden op papier zetten, ook dan kan je bij ons team aansluiten. Een magazine, nieuwsbrief of website wordt zo veel mooier, als er mooie plaatjes te zien zijn.

Ook als je liever op social media zit en hier graag over onze club wil posten, dan zijn wij heel blij met jou. Plaats berichten over de laatste nieuwtjes, of loop rond tijdens verschillende evenementen en toernooien en laat zien wat er gebeurd op en rond de velden.

Stuur ons gerust een berichtje als je interesse hebt, communicatie@vvsvi.nl

Terugblik op het seizoen van v.v. SVI 1
Pim Kaagman is nu al twee seizoenen hoofdtrainer van v.v. SVI en heeft het ontzettend naar zijn zin bij de club. Hij kijkt terug op het afgelopen jaar en heeft zin in volgend seizoen. Een gesprek over ontwikkeling, samenwerking, pech en plezier.

Kaagman kijkt met een dubbel gevoel terug op zijn tweede seizoen als hoofdtrainer van v.v. SVI, “het ging beter dan vorig seizoen, in de eerste twintig wedstrijden hebben we veel punten gepakt. Aan het eind van het seizoen kregen we een overkill aan blessures en was de selectie te smal om dit hoge niveau te blijven bieden.”

Kaagman is ervan overtuigd dat ze zonder het “blessurespook” aan het eind van de competitie, dit seizoen meer punten behaald zouden hebben dan in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer. “Ik ben trots op de eerste wedstrijden van het seizoen, dat we na twintig wedstrijden al 34 punten hadden. Als we deze lijn door hadden kunnen trekken, hadden we nacompetitie gespeeld om promotie.”

Als technische staf hebben ze gekeken naar wat de oorzaak van de blessures kon zijn. Maar de conclusie was dat het pure pech is. “De blessures waren allemaal contactblessures, door bijvoorbeeld een schop tijdens een duel om de bal. Dat is de zure kant van een contactsport.”

Jeugdig

Maar de andere kant van de medaille is wel dat door alle blessures, jonge jongens de kans kregen om zichzelf te ontwikkelen op het hoogste niveau. “Jongens als Milan, Niels, Stijn, Thijs, Jenthe, Ryan, Kai, Roan en Matthias hebben we mee laten voetballen. Dat is een mooie ontwikkeling, ook voor de club.”

De jeugdspelers deden het prima. De hoofdtrainer is tevreden over hoe goed ze zich ontwikkeld hebben, “maar je kan ook zien dat ze niet gewend zijn om 90 minuten te maken op dit niveau. Dat is ook begrijpelijk. Maar als je veel van zulke jonge spelers moet opstellen, is het toch te veel, te jong. Ik heb gezien dat ze mee kunnen met het niveau, dat ze lang arbeid leveren, maar 90 minuten gas geven zijn ze niet gewend. 60 minuten gaat het goed, voor de laatste 30 minuten komen ze nog fysiek tekort.”

Talent is aanwezig. Het heeft alleen nog wat tijd nodig.

Doordat er aan het eind van het seizoen noodgedwongen veel jeugdspelers mee moesten doen, raakte ook de balans in het team zoek. “De jonge jongens hebben ook spelers naast hen nodig die ze op het veld begeleiden. Ons centrum bestond op het laatst met Sverre en Milan uit twee 18 jarigen, met daarbij met Wout ook nog een 18 jarige keeper erachter.”

Gretig

Het is mooi om te zien dat naast dat de spelers zich individueel ontwikkelen, ze ook als team stappen maken vindt Kaagman, “dat ze het besef hebben dat ze het samen moeten doen. Dat ze gretig zijn. En dat de communicatie steeds beter loopt. Aan het begin moet je elkaar leren kennen, maar daarna zie je dat ze zeggen wat ze vinden. Of het nou goed is, of minder goed, of slecht. Als staf willen wij de spelers ook altijd een eerlijk verhaal vertellen. Geen onzinverhaal over waarom iemand gewisseld is, daar heeft niemand iets aan. Soms kan je het niet eens zijn met elkaar. Dat is prima, wanneer je open en eerlijk bent.”

Het team is volgens de trainer ook beter geworden in het zelf lezen van wedstrijden. Hoe speelt de tegenstander en wat moeten zij dan gaan doen. Als staf en groep zijn ze daar veel mee bezig geweest, en voor de trainer is het super mooi om deze ontwikkeling dan terug te zien op het veld.

Pim heeft het ontzettend naar zijn zin bij v.v. SVI, waar hij samen met collega trainer Roy Agten en keeperstrainer Gerhard Hein (volgend seizoen is Henrico Abma de nieuwe keeperstrainer) de technische staf vormt. Hij noemt Roy een collega trainer, “ik zie hem niet als een assistent van mij.” Kaagman is blij met hoe de samenwerking verloopt. Zowel de samenwerking tussen spelersgroep en de technische staf als de samenwerking met de Technische Commissie, “er zijn korte lijntjes en zij zijn heel duidelijk naar ons toe. Met Bert Hendriks, hoofd jeugdopleiding, kan ik fijn samenwerken. Net als met de trainers van het tweede elftal, de onder 23 en onder 19. Ik vind het voortreffelijk hoe iedereen elkaar helpt en spelers aan elkaar afstaat. En het is natuurlijk fantastisch dat het Tweede is gepromoveerd, dat geeft de vereniging een enorme boost. Maar ik word ook blij als ik kijk naar de vrijwilligers die bij de vereniging rondlopen, naar de barmensen, de supporters. Het is een mooie club. Ik heb het echt ontzettend naar mijn zin. Iedere keer ga ik fluitend naar de club toe!”

2026-2027

Voor volgend seizoen raakt v.v. SVI met Lucas Nunnink (naar WHC) en Bertus Nijmeijer (naar Tollebeek) twee belangrijke spelers kwijt op het middenveld. Pim: “zij vormden het hart van het team, dat voor balans zorgde. Ik ben nieuwsgierig wie van de spelers er nu op gaat staan om deze rol over te nemen. Ik ben benieuwd hoe dat zich gaat ontwikkelen.”

Over de nieuwe spelers kan de hoofdtrainer nog niet veel zeggen, “daarvoor heb ik ze nog te weinig zien voetballen. Lucas en Lorenz hebben één oefenwedstrijd meegedaan. Ze komen van buitenaf, maar ze passen bij hoe wij als SVI willen voetballen, met het spelen met een hoge intensiteit.”

Kaagman ziet nog legio dingen die verder ontwikkeld kunnen worden volgend seizoen. “We willen de lat weer iets hoger leggen. De speelwijze kan nog iets beter. Ik heb nu al veel zin in volgend seizoen. Het team is gretig en de jongens willen veel leren. Volgend seizoen wil ik het team nieuwe trainingsvormen aanreiken om ons spel nog meer te ontwikkelen.”