• Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdVeldKleedk. ThuisKleedk. Uit
    Exstudiantes Zwolle VR2SVI VR125 sep.19:00WRZV Sporthal Zwolle veld 1
    SV Vaassen VR1SVI VR525 sep.19:45Koekoek de (Vaassen)
    NSC Nijkerk 1SVI 125 sep.20:00Watergoor (Nijkerk) veld 1
    FC Horst VR1SVI VR425 sep.20:00Sypel de (Harderwijk) veld 1
    SV Putten VR1SVI VR325 sep.20:00Putter Eng (Putten) veld 1
    SVI JO11-2SJO FC Dalfsen JO11-2G26 sep.08:30Veld 1A--
    SVI JO13-2IJVV JO13-226 sep.08:30Hoofdveld1211
    SVI JO8-3WHC JO8-326 sep.08:30Veld 3D--
    SVI JO9-4ZAC JO9-426 sep.08:30Veld 3B--
    SVI JO11-4WVF JO11-4G26 sep.08:30Veld 1B--
    SVI JO12-1Berkum JO12-126 sep.08:30Veld 1A--
    SVI JO8-2Berkum JO8-4G26 sep.08:30Veld 3C--
    SVI JO13-4GLemele JO13-1G26 sep.08:30Veld 289
    SVI JO11-6ESC MO11-126 sep.08:30Veld 4A--
    SVI JO9-2Lemelerveld JO9-1G26 sep.08:30Veld 3A--
    Robur et Velocitas JO9-1SVI JO9-126 sep.08:30Veld 2 li-3
    WVF JO13-1SVI JO13-126 sep.08:30veld 3
    ZAC JO10-2SVI JO10-226 sep.08:30veld 2-ZAC veld 2
    Excelsior '31 JO14-1SVI JO14-126 sep.08:55veld 4-Excelsior'31
    SV Zwolle MO10-1SVI JO10-426 sep.09:001c KG16L
    SVI JO15-3GWHC JO15-426 sep.09:30Veld 357
    CSV'28 JO11-6SVI JO11-326 sep.09:30veld 1
    CSV'28 JO10-1SVI JO10-126 sep.09:30veld 5
    SVI JO14-3Unicum JO14-326 sep.10:00Veld 4413
    SVI JO17-1WHC JO17-126 sep.10:00Hoofdveld1211
    WHC JO11-1SVI JO11-126 sep.10:00veld B
    SJO JCHW JO9-1GSVI JO9-326 sep.10:00veld 1
    SVI JO15-1GZeewolde JO15-1G26 sep.10:30Veld 289
    SJO JCHW JO12-1GSVI JO12-426 sep.10:30veld 1
    SVI JO17-3Hierden JO17-226 sep.10:45Veld 163
    ST: EMMS/SC Lutten VR1SVI VR126 sep.11:00veld 3
    Oene JO10-1GSVI JO10-326 sep.11:00veld 4--
    USV JO13-1SVI JO13-326 sep.11:001--
    ZAC JO19-3SVI JO19-526 sep.11:00veld 7-ZAC veld 4
    SVI JO17-5ZAC JO17-426 sep.11:15Veld 357
    Rohda Raalte JO11-5SVI JO11-526 sep.11:30Veld 4A810
    SEH JO12-1SVI JO12-226 sep.11:45veld 2
    SVI JO17-4asv Dronten JO17-326 sep.12:00Veld 4413
    SVI JO19-1IJVV JO19-126 sep.12:00Hoofdveld67
    SVI 2KHC 226 sep.12:15Veld 289
    WVF JO12-5GSVI JO12-326 sep.12:15veld 4
    SVI JO17-2Dos Kampen JO17-226 sep.12:45Veld 163
    Go Ahead Kampen 8SVI 726 sep.13:00veld 4
    Marienheem JO15-1GSVI JO15-4G26 sep.13:00veld 1--
    USV MO17-1SVI MO17-126 sep.13:002--
    SVI JO15-2WVF JO15-226 sep.13:10Veld 357
    Olympia'28 3SVI 426 sep.14:30veld 1--
    ASC '62 4SVI 826 sep.14:30F--
    USV JO19-1SVI JO19-426 sep.14:452--
    SVIMerino's de26 sep.15:00Hoofdveld1211
    SVI 6ASC '62 626 sep.15:00Veld 357
    SVI 10WVF 1126 sep.15:00Veld 4413
    SVI 3Nieuwleusen SV 226 sep.15:00Veld 289
    SVI 5SC Genemuiden 526 sep.15:00Veld 163
    Unicum 7SVI 1126 sep.15:00veld 2
    SEH 5SVI 926 sep.15:00veld 3
    WVF JO8-1SVI JO8-126 sep.15:30veld 5
    SVI VR5HHC Hardenberg VR128 sep.19:00Landstede
    SVI 1Excelsior '31 228 sep.20:00Landstede
    HZC/ Netivity 2SVI 328 sep.20:00Marke de sporthal (Hattem) veld 1
    SVI VR4AGOVV VR228 sep.21:00Landstede
    STB VR1SVI VR228 sep.21:00Kamphal de (A) (Wezep) veld 1
    SVI 2/ G. van Oene Bestratingensc Genemuiden/ KLB BEMAT 228 sep.22:00Landstede
    sc Genemuiden/ Van Dijk Heftrucks 4SVI 4/ Autoschade Herstel Bert Bloemert30 sep.20:15Overtoom, 'd veld 1
    ASVD VR1SVI VR32 okt.20:20Dok 't (Dronten) veld 1
    SVI JO11-3WVF JO11-3G3 okt.08:30veld 3
    SVI JO12-3Be Quick '28 JO12-2G3 okt.08:30veld 4
    SVI JO13-1HHC Hardenberg JO13-13 okt.08:30Hoofdveld1211
    SVI JO14-2Unicum JO14-23 okt.08:30Veld 289
    SVI JO9-1csv Apeldoorn JO9-13 okt.08:30veld 1