• Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdVeldKleedk. ThuisKleedk. Uit
    JVC Dedemsvaart JO13-1SVI JO13-114 nov.10:00veld 1
    WZC Wapenveld JO15-1SVI JO15-214 nov.10:15veld 1-WZC veld 1
    SVI JO19-1ZAC JO19-114 nov.15:00veld 1
    SVI VR1STB VR116 nov.19:00Landstede
    SVI 1Zvv Homar 116 nov.20:00Landstede
    Swift '64 VR1SVI VR316 nov.20:00Dok 't (Dronten) veld 1
    KHC 1SVI 616 nov.20:00KHC-hal (Kampen) veld 1
    SVI VR5ZVH VR116 nov.21:00Landstede
    SVI 2/ G. van Oene Bestratingensc Genemuiden/ Van Dijk Heftrucks 416 nov.22:00Landstede
    SVI 7/ G.J. Beverwijk BestratingenFC Foppen/ Fusion Plaza 116 nov.22:00Kamphal de (A) (Wezep) veld 1
    sc Genemuiden/ Eurom 3SVI 4/ Autoschade Herstel Bert Bloemert18 nov.21:15Overtoom, 'd veld 1
    ZVV Sparta Nijkerk VR1SVI VR420 nov.19:00Sporthal Corlaer (B) (Nijkerk)
    SV Vaassen VR1SVI VR220 nov.19:45Koekoek de (Vaassen)
    Exstudiantes Zwolle VR2SVI VR520 nov.20:00WRZV Sporthal Zwolle veld 1
    SVI JO13-2ESC JO13-1G21 nov.08:30veld 2
    SVI JO14-1SJO FC Dalfsen JO14-1G21 nov.08:30veld 3
    Berkum JO14-4SVI JO14-321 nov.08:30veld 1
    SVI JO15-1Gasv Dronten JO15-121 nov.09:45veld 4
    SVI JO15-3GBatavia '90 JO15-221 nov.10:00veld 1
    SVI JO13-1Go Ahead Kampen JO13-1G21 nov.10:15veld 2
    WHC JO13-2SVI JO13-321 nov.10:15veld E
    SJO FC Dalfsen JO13-3SVI JO13-4G21 nov.10:30veld F--
    ZAC MO17-1SVI MO17-121 nov.10:30veld 2-ZAC veld 2
    SVI JO19-3SVI JO19-521 nov.10:45hoofdveld
    SVVN JO15-1SVI JO15-221 nov.11:001- veld 1 SVVN
    SVI JO17-3IJVV JO17-221 nov.11:15veld 4
    SVI JO17-5Rohda Raalte JO17-421 nov.11:30veld 1
    SVI JO17-1ZAC JO17-121 nov.12:15veld 2
    CSV'28 JO17-2SVI JO17-221 nov.12:15veld 4
    SVI JO19-2Robur et Velocitas JO19-221 nov.12:30veld 3
    SVI JO17-4Be Quick '28 JO17-321 nov.12:45hoofdveld
    Broekland JO15-1SVI JO15-4G21 nov.12:45veld 1
    Swift '64 2SVI 221 nov.13:00veld 1
    Wapenveld 2SVI 821 nov.13:30veld 5-Wapenveld veld 1--
    SVI 5IJVV 621 nov.14:30veld 1
    SVI 10HTC 721 nov.14:30veld 2
    Berkum VR3SVI VR121 nov.14:30veld 4
    WHC JO19-1SVI JO19-121 nov.14:30veld C
    Wilsum 3SVI 621 nov.14:30veld 1
    ESC 6SVI 1121 nov.14:30veld 3
    Dos Kampen 8SVI 721 nov.14:30veld 3-DOS Kampen
    SVIGo Ahead Kampen21 nov.15:00hoofdveld
    SVI 9ASC '62 421 nov.15:00veld 3
    Berkum 7SVI 421 nov.16:45veld 3
    SVI VR2Dalfsen VR123 nov.19:00Landstede
    FC Foppen/ Fusion Plaza 1SVI 2/ G. van Oene Bestratingen23 nov.19:00Brake de (Nunspeet) veld 1
    SVI 3sc Genemuiden/ Eurom 323 nov.20:00Landstede
    SVI 4/ Autoschade Herstel Bert BloemertHZC/ Netivity 223 nov.21:00Landstede
    STB 2/ RosmalenSVI 623 nov.21:00Kamphal de (A) (Wezep) veld 1
    SVI JO14-2WVF JO14-328 nov.08:30veld 1
    IJVV JO13-1SVI JO13-128 nov.08:30veld 1
    SC Genemuiden JO13-3SVI JO13-228 nov.09:00veld 1
    SVI JO15-2Voorwaarts V. JO15-1G28 nov.09:30hoofdveld
    SVI JO13-3Berkum JO13-328 nov.09:45veld 4
    SVI JO13-4GVilsteren JO13-1G28 nov.10:00veld 1
    Hatto Heim JO19-2SVI JO19-328 nov.10:00veld 3-Hatto H
    VSCO '61 JO17-2SVI JO17-428 nov.10:00veld 2
    SVI JO17-2Epe JO17-228 nov.10:15veld 2
    SVI MO17-1Rohda Raalte MO17-128 nov.10:45veld 3
    SVI JO14-3WVF JO14-428 nov.11:00hoofdveld
    SVI 6Hulshorst 428 nov.11:15veld 4
    Go Ahead Kampen JO15-3SVI JO15-3G28 nov.11:15veld 4
    SVI JO15-4GRohda Raalte JO15-428 nov.11:30veld 1
    SVI VR1ZAC VR228 nov.12:00veld 2
    Hattem JO17-1SVI JO17-128 nov.12:15veld 1-Hattem
    Hattem JO17-2SVI JO17-528 nov.12:15veld 2-Hattem
    Berkum JO15-1SVI JO15-1G28 nov.12:15veld 2
    WZC Wapenveld JO19-1SVI JO19-228 nov.12:15veld 4-WZC veld 3
    SVI 2Lelystad '67 228 nov.12:30veld 3
    Dieze West 2SVI 1028 nov.12:30veld 3-Dieze West/Ulu Spor