Extra Algemene Leden Vergadering 26 maart 2024

Dinsdag 26 maart, was er een extra algemene ledenvergadering gehouden. De extra ALV was druk bezocht, er waren meer dan 80 leden aanwezig. Er stonden twee onderwerpen op het programma waar over werd gestemd: het (nieuwe) vrijwilligersbeleid en de (extra) contributieverhoging.

Vrijwilligersbeleid

Tijdens de vergadering geeft de voorzitter aan, dat de vereniging een enorme uitdaging heeft in het zoeken van vrijwilligers voor verschillende openstaande functies en taken. Daarom wil v.v. SVI de leden actief vragen om vrijwilliger te worden. Wanneer leden dit niet willen, kunnen zij hun vrijwilligerstaak afkopen. Vrijwilligerswerk is belangrijk voor de vereniging en zou hierdoor minder vrijblijvend worden. Het doel hiervan is niet om meer inkomsten te genereren, maar om het aantal vrijwilligers te laten groeien.

Het Algemeen Bestuur vraagt aan de Algemene Ledenvergadering om akkoord te gaan om (ouders van) leden die geen vrijwilligerstaak willen verrichten een afkoopbedrag in rekening te brengen van € 100,00 per seizoen of een sponsorbijdrage van tenminste € 250,00 per seizoen. Deze bijdrage zal per adres slechts één keer per seizoen in rekening worden gebracht. Het is namelijk niet ‘fair’ om ouders met een gezin van drie kinderen driemaal te belasten. Het bedrag van € 100,00 is gebaseerd op een gemiddeld bedrag dat andere verenigingen ook hanteren.

Het voorstel over het nieuwe vrijwilligersbeleid is afgewezen. De ALV stond niet negatief tegenover het verplichten van vrijwilligerswerk / afkopen vrijwilligerstaken, maar vind dat eerst het Ledenportaal voldoende moet worden ingericht voordat zij akkoord geven. Het Algemeen Bestuur besluit dat zij eerst  het Ledenportaal op orde gaat brengen en dan zij dit onderwerp daarna opnieuw in stemming gaat brengen.

Contributieverhoging

Het Algemeen Bestuur stelt voor om de jaarlijkse indexatie van 3,8% te vervroegen naar de contributierun van april 2024. Daarnaast wordt de leden gevraagd om akkoord te gaan met een aanvullende verhoging. Dit jaar koerst de vereniging af op een tekort van € 15.000. De contributieverhoging die het Algemeen Bestuur voorstelt is om dit tekort deels te dekken.

De contributieverhoging voor de mini’s is beperkt gebleven om de instroom te blijven stimuleren, het nieuwe tarief komt neer op een bedrag van € 40,00 per kwartaal. De contributie voor de pupillen, junioren en senioren worden verhoogd met € 10,00 per kwartaal. De zaalvoetbal zal licht worden verhoogd naar een bedrag van € 50,00. De trainende leden, waaronder 35/45+ leden, zullen wel een fors hoger bedrag moeten betalen. Dit is lijn met andere Zwolse voetbalverenigingen. In het voorstel zullen de ondersteunende leden € 100,00 per jaar betalen en onderdeel uitmaken van de ‘Club van 100’.

Dit voorstel is met een meerderheid van stemmen aangenomen.

Team van de maand – JO10-3

Elke zaterdag is het druk op de velden, waar verschillende teams van v.v. SVI strijden en plezier maken. In deze rubriek hebben we elke maand aandacht voor een van de teams van v.v. SVI. Deze maand v.v. SVI JO10-3. Wie zitten er in dit team?

In ons sterrenteam zitten: Rayan, Dion, Quinn, Aiden, Logan, Jason, Hidde en Luuk. We wisselen om de beurt van plek in het veld, zodat we allemaal weten hoe we moeten verdedigen, acties maken en scoren. We speelden vorig jaar allemaal in de JO-09, sommigen komen van de JO9-3 en anderen van de JO9-4.

We hebben allemaal zo onze sterke punten. Quinn zit op keeperstraining en zorgt er een gedeelte van de wedstrijd voor dat de ballen uit het doel blijven. Rayan en Jason zien altijd precies wie er van de tegenstander vrij staat en zorgen ervoor dat deze de bal niet krijgen. Dion maakt mooie acties met de bal kort aan de voet en dribbelt de tegenstander voorbij. Logan kan erg goed sprinten en de bal op het doel schieten. Aiden kan de tegenstander goed lezen en de bal veroveren en dan een actie maken. Hidde staat altijd op de juiste plek om aangespeeld te worden en is een echte teamspeler. Luuk kan zowel goed keepen, verdedigen als aanvallen en de tegenstander uitdribbelen. We hebben veel plezier met elkaar. Al vliegen de doelpunten ons om de oren, we houden eigenlijk altijd de moed erin. En als we scoren vieren we dat met zijn allen.

Onze tactiek moeten we natuurlijk niet te veel prijsgeven, maar we hebben altijd een laatste man die de counters kan stoppen, een spits die de keeper en verdedigers direct onder druk zet en voor de rest is het de bedoeling dat we zoveel mogelijk onszelf organiseren en met elkaar praten. Hebben we de bal, dan maken we het veld breed en vallen we aan. Hebben we de bal niet dan gaan we verdedigen door ervoor te zorgen dat er niemand van de tegenstander vrijstaat. In een wedstrijd pakken we de bal af, maken acties en als het even lukt spelen we over naar de vrije man voor het doel en dan schieten we hem erin. Soms komt er ook een combinatie-idee op bij de kinderen, overleggen ze even kort met elkaar en dan wordt deze uitgevoerd. Daar zitten leuke en verrassende combinaties bij. Het belangrijkste is, dat we zorgen dat we het gezellig hebben en gemotiveerd zijn, dan komen de doelpunten vanzelf wel.

De coaches van ons team zijn: Ronald, Abas en Harmen. Op maandag en woensdag trainen we op het hoofdveld. Waar we natuurlijk over 8 jaar in het 1e van SVI hopen te spelen. Kunnen we vast een beetje wennen aan het idee.

Als trainers hebben we het erg naar ons zin met de spelers. Onze inzet is altijd om het beste uit de kinderen naar boven te halen door ze in hun kracht te zetten. Zowel in het spel, als ook mentaal. Als we vroeg spelen moet het team soms even op gang komen en dat proberen we te doen door een goede warming-up en een paar korte oefeningen. Als we een keer wat later spelen, gaat het eerste kwartje al direct wat vlotter en zorgen we natuurlijk ook voor een goede start. Na elk kwartje geven we wat tips waar ze op kunnen letten, en proberen ze zoveel mogelijk zelf de boel te laten organiseren; nadat we natuurlijk een duidelijke opstelling en instructie hebben gegeven. We hebben altijd heel wat supporters langs de lijn. Ouders zijn erg betrokken en dat is belangrijk, met name voor de complimenten en even op krachten komen na een overtreding tegen.

Het leukste van de trainingen vinden de kinderen vaak het potje aan het eind of goede technische oefeningen. Ook afwerken op doel is iets waar ze veel plezier aan beleven. Buiten de trainingen om gaan sommige kinderen ook met elkaar oefenen op het veld in de buurt of op school.

We verwachten een mooi seizoen te hebben met elkaar. We zijn het eerste kwartaal een beetje te hoog ingeschaald, maar daar leren we erg veel van. Hopelijk kunnen we het volgende kwartaal ook het net wat vaker laten trillen. Het belangrijkste blijft dat we er plezier in hebben en dat lukt eigenlijk elke wedstrijd wel, daar zorgen ook de penalty’s na de wedstrijd voor. Meestal schieten we die er hard en goed in. Het liefst in de kruising van het doel.

Voel je welkom om een keer een leuke wedstrijd van ons sterrenteam te bekijken, voor nu tot ziens!

 

Bedankje voor leden en vrienden van SVI

Beste leden en vrienden van v.v. SVI,

Wat zijn wij vrijdag 2 oktober 2026 blij verrast en geraakt door het geweldige cadeau dat wij mochten ontvangen! Twee mooie, grote kaarten met daarin alle namen van SVI’ers die ons een prachtig geldbedrag cadeau hebben gedaan, waarvoor we jullie allemaal enorm willen bedanken.

 

Het bedrag dat we van jullie hebben gekregen, gaan we gebruiken voor een mooie vakantie met onze kinderen en kleinkinderen. Samen genieten, mooie herinneringen maken en vooral een fijne tijd met elkaar doorbrengen. Dat is voor ons ontzettend waardevol.

Inmiddels weten we alweer een jaar dat Benny ongeneeslijk ziek is en helaas niet meer beter kan worden. Maar dankzij de juiste behandelingen en medicatie vanuit Isala Ziekenhuis gaat het op dit moment gelukkig redelijk goed. We hopen dat dit nog een mooie tijd zo mag blijven.

Natuurlijk hadden we liever in plaats van het bedrag een hoeveelheid gezondheid gekregen. Maar helaas is gezondheid niet te koop… Juist daarom zijn we zo dankbaar dat jullie ons dit cadeau hebben gegeven.

Beste leden en vrienden van SVI, geniet daarom zoveel mogelijk van en met elkaar en van onze prachtige voetbalvereniging SVI…

Samen maken en zijn jullie v.v. SVI!

Dank voor jullie warmte, betrokkenheid, steun en dit geweldige gebaar. Het doet ons ontzettend goed om te merken hoeveel mensen met ons meeleven.

Heel veel dank aan iedereen!

Lieve groeten,
Henny & Benny Michel

FC Straat en Rabobank

FC STRAAT is een lokale straatvoetbalactiviteit voor alle leeftijden. Dit wordt georganiseerd op pleintjes in lokale wijken in samenwerking met de gemeente, buurtsportcoaches, jongerenwerkers en FC STRAAT.

Elke week wordt FC STRAAT georganiseerd op het plein waar iedereen gratis aan mee kan doen ongeacht leeftijd en niveau! Wil je net als Ayoub het Monster of Paulo Da Silva de STREET CAPTAIN worden van jouw plein? Doe mee!

FC Straat werkt in Zwolle samen met Frontrow.

Locatie: SVI (sportpark de Siggels)
Veld: Kidscourt
Wanneer: Elke vrijdagmiddag
Tijd: 15.30 - 17.00 uur

Team van de maand – JO10-3

Elke zaterdag is het druk op de velden, waar verschillende teams van v.v. SVI strijden en plezier maken. In deze rubriek hebben we elke maand aandacht voor een van de teams van v.v. SVI. Deze maand v.v. SVI JO10-3. Wie zitten er in dit team?

In ons sterrenteam zitten: Rayan, Dion, Quinn, Aiden, Logan, Jason, Hidde en Luuk. We wisselen om de beurt van plek in het veld, zodat we allemaal weten hoe we moeten verdedigen, acties maken en scoren. We speelden vorig jaar allemaal in de JO-09, sommigen komen van de JO9-3 en anderen van de JO9-4.

We hebben allemaal zo onze sterke punten. Quinn zit op keeperstraining en zorgt er een gedeelte van de wedstrijd voor dat de ballen uit het doel blijven. Rayan en Jason zien altijd precies wie er van de tegenstander vrij staat en zorgen ervoor dat deze de bal niet krijgen. Dion maakt mooie acties met de bal kort aan de voet en dribbelt de tegenstander voorbij. Logan kan erg goed sprinten en de bal op het doel schieten. Aiden kan de tegenstander goed lezen en de bal veroveren en dan een actie maken. Hidde staat altijd op de juiste plek om aangespeeld te worden en is een echte teamspeler. Luuk kan zowel goed keepen, verdedigen als aanvallen en de tegenstander uitdribbelen. We hebben veel plezier met elkaar. Al vliegen de doelpunten ons om de oren, we houden eigenlijk altijd de moed erin. En als we scoren vieren we dat met zijn allen.

Onze tactiek moeten we natuurlijk niet te veel prijsgeven, maar we hebben altijd een laatste man die de counters kan stoppen, een spits die de keeper en verdedigers direct onder druk zet en voor de rest is het de bedoeling dat we zoveel mogelijk onszelf organiseren en met elkaar praten. Hebben we de bal, dan maken we het veld breed en vallen we aan. Hebben we de bal niet dan gaan we verdedigen door ervoor te zorgen dat er niemand van de tegenstander vrijstaat. In een wedstrijd pakken we de bal af, maken acties en als het even lukt spelen we over naar de vrije man voor het doel en dan schieten we hem erin. Soms komt er ook een combinatie-idee op bij de kinderen, overleggen ze even kort met elkaar en dan wordt deze uitgevoerd. Daar zitten leuke en verrassende combinaties bij. Het belangrijkste is, dat we zorgen dat we het gezellig hebben en gemotiveerd zijn, dan komen de doelpunten vanzelf wel.

De coaches van ons team zijn: Ronald, Abas en Harmen. Op maandag en woensdag trainen we op het hoofdveld. Waar we natuurlijk over 8 jaar in het 1e van SVI hopen te spelen. Kunnen we vast een beetje wennen aan het idee.

Als trainers hebben we het erg naar ons zin met de spelers. Onze inzet is altijd om het beste uit de kinderen naar boven te halen door ze in hun kracht te zetten. Zowel in het spel, als ook mentaal. Als we vroeg spelen moet het team soms even op gang komen en dat proberen we te doen door een goede warming-up en een paar korte oefeningen. Als we een keer wat later spelen, gaat het eerste kwartje al direct wat vlotter en zorgen we natuurlijk ook voor een goede start. Na elk kwartje geven we wat tips waar ze op kunnen letten, en proberen ze zoveel mogelijk zelf de boel te laten organiseren; nadat we natuurlijk een duidelijke opstelling en instructie hebben gegeven. We hebben altijd heel wat supporters langs de lijn. Ouders zijn erg betrokken en dat is belangrijk, met name voor de complimenten en even op krachten komen na een overtreding tegen.

Het leukste van de trainingen vinden de kinderen vaak het potje aan het eind of goede technische oefeningen. Ook afwerken op doel is iets waar ze veel plezier aan beleven. Buiten de trainingen om gaan sommige kinderen ook met elkaar oefenen op het veld in de buurt of op school.

We verwachten een mooi seizoen te hebben met elkaar. We zijn het eerste kwartaal een beetje te hoog ingeschaald, maar daar leren we erg veel van. Hopelijk kunnen we het volgende kwartaal ook het net wat vaker laten trillen. Het belangrijkste blijft dat we er plezier in hebben en dat lukt eigenlijk elke wedstrijd wel, daar zorgen ook de penalty’s na de wedstrijd voor. Meestal schieten we die er hard en goed in. Het liefst in de kruising van het doel.

Voel je welkom om een keer een leuke wedstrijd van ons sterrenteam te bekijken, voor nu tot ziens!

 

Bedankje voor leden en vrienden van SVI

Beste leden en vrienden van v.v. SVI,

Wat zijn wij vrijdag 2 oktober 2026 blij verrast en geraakt door het geweldige cadeau dat wij mochten ontvangen! Twee mooie, grote kaarten met daarin alle namen van SVI’ers die ons een prachtig geldbedrag cadeau hebben gedaan, waarvoor we jullie allemaal enorm willen bedanken.

 

Het bedrag dat we van jullie hebben gekregen, gaan we gebruiken voor een mooie vakantie met onze kinderen en kleinkinderen. Samen genieten, mooie herinneringen maken en vooral een fijne tijd met elkaar doorbrengen. Dat is voor ons ontzettend waardevol.

Inmiddels weten we alweer een jaar dat Benny ongeneeslijk ziek is en helaas niet meer beter kan worden. Maar dankzij de juiste behandelingen en medicatie vanuit Isala Ziekenhuis gaat het op dit moment gelukkig redelijk goed. We hopen dat dit nog een mooie tijd zo mag blijven.

Natuurlijk hadden we liever in plaats van het bedrag een hoeveelheid gezondheid gekregen. Maar helaas is gezondheid niet te koop… Juist daarom zijn we zo dankbaar dat jullie ons dit cadeau hebben gegeven.

Beste leden en vrienden van SVI, geniet daarom zoveel mogelijk van en met elkaar en van onze prachtige voetbalvereniging SVI…

Samen maken en zijn jullie v.v. SVI!

Dank voor jullie warmte, betrokkenheid, steun en dit geweldige gebaar. Het doet ons ontzettend goed om te merken hoeveel mensen met ons meeleven.

Heel veel dank aan iedereen!

Lieve groeten,
Henny & Benny Michel

FC Straat en Rabobank

FC STRAAT is een lokale straatvoetbalactiviteit voor alle leeftijden. Dit wordt georganiseerd op pleintjes in lokale wijken in samenwerking met de gemeente, buurtsportcoaches, jongerenwerkers en FC STRAAT.

Elke week wordt FC STRAAT georganiseerd op het plein waar iedereen gratis aan mee kan doen ongeacht leeftijd en niveau! Wil je net als Ayoub het Monster of Paulo Da Silva de STREET CAPTAIN worden van jouw plein? Doe mee!

FC Straat werkt in Zwolle samen met Frontrow.

Locatie: SVI (sportpark de Siggels)
Veld: Kidscourt
Wanneer: Elke vrijdagmiddag
Tijd: 15.30 - 17.00 uur