Vooraankondiging publicatie teamindelingen 2026/2027

SVI’ers

Het seizoen 2025/2026 is bijna afgelopen. De competities en nacompetities zijn al afgerond, enkele teams nemen nog deel aan toernooien en het weer van deze week schreeuwt gewoon zomer. En dat is het, bijna. Voordat we de zomer ingaan staat er op zaterdag 27 juni nog de Familiedag gepland. Met activiteiten voor de jeugd, zoals de ouder-kind wedstrijden en het EA Gamen en Bewegen toernooi. Ook huldigen we dan onze kampioenen van afgelopen seizoen en sluiten we met zijn allen het sportjaar af.

Maar op dit moment is een selecte groep vrijwilligers extra druk. Druk met het maken van de nieuwe teamindelingen voor 2026/2027 en met het vernieuwde ledenportaal. Aanstaand weekend gaat op zaterdag het nieuwe ledenportaal online en op zondag tegen de avond wordt de lang verwachte teamindeling gepubliceerd.

Wat belangrijk is om te weten, is dat de Bestuursgroep Voetbal, verantwoordelijk is voor de teamindeling en dat deze indeling met zorg wordt samengesteld. Elke lichting, van de jongste jeugd t/m de senioren, heeft twee coördinatoren. Samen met de trainers en de leiders bepalen zij welke speler het beste past in welk team.

Hiermee willen we binnen SVI de driehoek ( veiligheid/plezier/prestatie ) zo goed als mogelijk waarborgen en ieder kind/mens met zijn/haar talent de ruimte geven binnen de mogelijkheden die we hebben.

Zondagavond publiceren we de teamindelingen en deze zijn definitief. Alleen in uitzonderlijke situaties kan de Technische Coördinator aanpassingen doen, dit wordt in samenspraak met de speler/ouders, de trainers, leiders en de coördinatoren gedaan.

Hoe kom jij nou op het nieuwe ledenportaal en hoe kun je de nieuwe teamindeling zien? Op het nieuwe ledenportaal moet je inloggen. Dit doe je met je persoonlijke account van de KNVB, dat is het emailadres waarmee je ook bent aangemeld bij de KNVB-apps (Wedstrijdzaken en Voetbal.nl). Dit mailadres voer je in en vervolgens krijg je via dat mailadres een eenmalige inlogcode die een uur geldig is. Belangrijk! Controleer je emailadres bij de KNVB-apps als je twijfelt met welk mailadres je geregistreerd bent. Als je mailadres niet overeenkomt ontvang je ook geen mailing met inlogcode.

We houden eenieder op de hoogte en laten we zorgen voor een mooie en sportieve seizoenafsluiting.

 

Met vriendelijke groet

Remco van den Berg

Voorzitter voetbal

SVI JO16-1 Kampioen
SVI JO16-1 schrijft prachtig kampioensverhaal


Wat begon als een seizoen waarin vooral ontwikkeling centraal stond, eindigde op zaterdag 30 mei in een onvergetelijk kampioensfeest. SVI JO16-1 kroonde zich op overtuigende wijze tot kampioen en bekroonde daarmee een seizoen waarin het team, onder leiding van trainer Bas Langenkamp, enorme stappen heeft gezet.

Aan het begin van het seizoen lag de focus niet op het kampioenschap. Het team wilde beter worden, als spelers én als ploeg. Pas halverwege de competitie ontstond voorzichtig het besef dat er misschien wel meer mogelijk was. De resultaten werden steeds beter, het spel kreeg meer overtuiging en de jongens groeiden uit tot een hecht team dat voor elkaar door het vuur ging. Langzaam maar zeker kwam een onverwacht maar prachtig doel in zicht: het kampioenschap.

Toch bleef het spannend tot het allerlaatste moment. Drie wedstrijden voor het einde verloor SVI van de directe concurrent MSC uit Meppel, waardoor de voorsprong op de ranglijst slonk tot slechts één punt. Hierdoor groeiden de laatste twee wedstrijden van het seizoen uit tot ware finales.

De eerste van die twee finales werd gespeeld op eigen veld tegen VVOG Harderwijk. Het werd een wedstrijd die de aanwezige supporters niet snel zullen vergeten. SVI speelde uitstekend en kreeg volop kansen, maar de bal leek er maar niet in te willen. Toen VVOG ook nog taai weerstand bleef bieden, groeide de spanning met de minuut. Uiteindelijk viel in de absolute slotfase toch de bevrijdende 3-2. Een explosie van vreugde volgde, maar het kampioenschap was nog allerminst beslecht. MSC wist midweeks hun inhaalwedstrijd op overtuigende wijze te winnen en voerde de druk nogmaals maximaal op.

Daardoor draaide alles om de laatste speelronde tegen VIOS. De spelers leefden de hele week naar deze wedstrijd toe. Zelfs een speciale aankondigingsposter voor de ‘kampioenswedstrijd’ werd door de jongens zelf ontworpen. Met succes, want op zaterdag stroomde het sportpark vol met supporters die getuige wilden zijn van een mogelijk historisch moment.

Waar spanning vaak verlammend werkt, leek SVI er juist sterker van te worden. Vanaf het eerste fluitsignaal speelde de ploeg met volle overtuiging, discipline en concentratie. Het verschil in kwaliteit werd al snel zichtbaar en de doelpunten volgden elkaar in hoog tempo op. Uiteindelijk verscheen er een indrukwekkende 13-1 eindstand op het scorebord. Op dat moment was duidelijk: SVI JO16-1 was kampioen!

Na het laatste fluitsignaal volgde een ontlading die perfect paste bij de weg die het team had afgelegd. Het veld stroomde vol met supporters, fakkels werden ontstoken, blauwe rook trok over het sportpark en spelers, staf, ouders en supporters vierden samen een kampioenschap dat misschien niet vooraf was verwacht, maar des te mooier voelde.

Dit kampioenschap is het resultaat van een seizoen vol groei, plezier, inzet en teamgeest. Een prestatie van een groep jongens die als team steeds sterker werd en op het juiste moment boven zichzelf uitstak. Een seizoen om trots op te zijn en een kampioenschap dat nog lang herinnerd zal worden.

Voorwoord Flits juni 2026
Terugblik op de algemene ledenvergadering

Op 1 juni j.l. vond onze algemene ledenvergadering plaats, een belangrijk moment waarop we samen vooruitblikten op het nieuwe seizoen. Tijdens deze bijeenkomst is de begroting voor het seizoen 2026-2027 vastgesteld. Daarmee is een basis gelegd voor een toekomstbestendig verenigingsjaar.

Ook zijn de statuten in lijn gebracht met de modelovereenkomst van de KNVB. Over de statutenwijziging kon tijdens deze vergadering nog geen definitief besluit worden genomen, omdat er te weinig stemgerechtigde leden aanwezig waren. Daarom wordt op 23 juni een extra algemene ledenvergadering gehouden. Tijdens die bijeenkomst is het nodig dat twee derde van de aanwezige stemgerechtigde leden vóór de wijziging stemt, zodat deze daarna bij de notaris kan worden ingeschreven.

Waardering binnen de vereniging

Tijdens de vergadering werden bovendien enkele jubilarissen in het zonnetje gezet. Ook konden we Bennie Zijsveld van harte feliciteren met zijn benoeming als lid van verdienste en Geert Prins van harte feliciteren met zijn benoeming tot erelid van SVI. Een mooie en verdiende waardering voor hun jarenlange betrokkenheid en inzet voor onze vereniging.

Spannende slotfase van het seizoen

In de staart van de nacompetitie bleef het bovendien bijzonder spannend. Het 2e elftal zou op neutraal terrein de finalewedstrijd tegen WVF 2 moeten spelen. De winnaar van deze wedstrijd zou dan promoveren naar Hoofdklasse reserve. Maar omdat er een team zich heeft teruggetrokken betekent dit dat beide teams (SVI en WVF) promoveren, een buitengewoon knappe prestatie!

Uitnodiging familiedag

Op 27 juni staat onze familiedag gepland. U bent van harte uitgenodigd om samen met ons dit mooie seizoen feestelijk af te sluiten. Het is ieder jaar weer een prachtige gelegenheid om elkaar te ontmoeten en samen stil te staan bij alles wat onze vereniging zo bijzonder maakt.

Kampioenen!
SVI MO15-1 klaart de klus met klinkende 9-2 zege op Genemuiden!

Wat een dag, wat een wedstrijd, wat een kampioenen! Op 30 mei stond de beslissende wedstrijd op het programma voor SVI MO15-1 en de meiden hebben het meer dan waargemaakt. Met een verpletterende 9-2 overwinning op SC Genemuiden MO15-1 hebben zij op fantastische wijze het kampioenschap in de 2e klasse binnengesleept. Maar niet nadat ze het de afgelopen tijd nog best spannend maakten!

Pieken en dalen

De weg naar deze titel was er namelijk een met pieken en een paar dalen. De competitie begon ijzersterk met zeven overwinningen en één verliespartij in de eerste acht duels.

Daarna volgde echter een lastigere fase waarin in vijf wedstrijden vier keer gelijk werd gespeeld en één keer werd verloren, waardoor de spanning in de competitie volledig terugkeerde. Hierdoor werd deze laatste wedstrijd cruciaal.

Gelukkig kwam er afgelopen woensdag goed nieuws uit de competitie: doordat Hatto Heim verloor van IJVV, bleef alleen CSV als bedreiging over. Een gelijkspel was genoeg, maar onze meiden gingen natuurlijk vol voor de winst.

Kampioenswedstrijd

Vanaf het eerste fluitsignaal was de missie duidelijk. SVI vloog uit de startblokken en Rosalie opende ‘het bal’ met vier doelpunten in korte tijd, met na de 2-0 de eerste tegengoal van Genemuiden. Feline tekende voor de vijfde treffer, waarna Genemuiden via een penalty de 5-2 op het bord zette. Keepster Susanna, die sowieso weer heel goed keepte, zat in de goede hoek, maar kon de bal helaas net niet keren. Met deze stand gingen we de rust in.

Na de rust ging de stormloop onverminderd door en de aanvalslust was niet gestild. Het spel was zo nu en dan oogstrelend en ondanks dat de speelsters wat van positie wisselden, bleef de machine volop draaien. Via Amara, Salina, Evi en Lieke werd uiteindelijk de eindstand bepaald op 9-2.

Het was een lust voor het oog om te zien hoe het team door het veld bewoog. Er werden vele prachtige steekpasses verstuurd van achteruit en vanaf het middenveld. En ook verdedigend stond het als een huis. Zo lopen ze de gaten voor elkaar dicht en verrichten het vuile werk dat vaak onzichtbaar blijft, maar cruciaal is voor dit succes. En met Susanna als betrouwbare sluitpost, hebben ze de klus geklaard. Dit is mede te danken aan het werk van coaches Robert Jan en Remko; zij hebben een hecht collectief gesmeed waarin iedereen voor elkaar door het vuur gaat!

Extra Algemene Ledenvergadering dinsdag 23 juni 2026


Dinsdag 23 juni 2026

Aanvang 20.00 uur
Inloop vanaf 19.45 uur met koffie

        
Clubhuis ‘De Siggels’

IJsselcentraleweg 9, Zwolle

Hierbij nodigt het Algemeen Bestuur u uit voor de Extra Algemene Ledenvergadering op dinsdag 23 juni 2026. De Algemene Ledenvergadering zal plaatsvinden in het clubhuis van v.v. SVI. 
 
Agenda
1. Opening en vaststellen agenda
2. Ingekomen stukken
3. Mededelingen
4. Update statuten *
5. Benoeming kascommissieleden **
6. Sluiting

De oude statuten en de aangepaste concept-statuten zijn vanaf 10 juni op te vragen via abrands@vvsvi.nl.

In de ALV van 1 juni heeft dit agendapunt ook op de agenda gestaan. Maar om wijzigingen in de statuten door te mogen voeren moet, volgens de oude statuten, 20% van de stemgerechtigde leden aanwezig zijn bij de ALV en dan zal 2/3 voor moeten stemmen. Is er geen 20% van de stemgerechtigde leden aanwezig, dan kan er niet tot stemming worden overgegaan en zal er binnen 4 weken een extra ALV moeten komen om alsnog tot stemming over te kunnen gaan. Van de aanwezigen op deze extra ALV zal 2/3 voor moeten stemmen om de wijziging in de statuten door te kunnen voeren.

Vragen over de aangepaste concept statuten?
Dan ontvangen wij deze uiterlijk 19 juni per mail naar abrands@vvsvi.nl, zo kunnen wij de vragen in de ALV goed beantwoorden.

** In de ALV van 1 juni is de oproep gedaan voor 1 nieuw lid en een reservelid voor de kascommissie. Kandidaten zie zich beschikbaar willen stellen om deel te nemen in de kascommissie kunnen zich vóór 20 juni melden bij het Algemeen Bestuur, via abrands@vvsvi.nl.
Zijn er geen kandidaten die zich beschikbaar stellen dan zal dit agendapunt komen te vervallen.

Namens het Algemeen Bestuur van v.v. SVI,

Aafje Brands,
Secretaris

Holland International Trophy 2026 Huizen
Donderdag 14 mei 2026. 15 meiden van SVI MO15 zijn, samen met hun leiders Robert Jan en Remko, twee begeleiders Geeuwke en Jessica en Nicolas, met bagage vertrokken naar Huizen voor deelname aan de Holland International Trophy. Bij aankomst hebben wij ons aangemeld bij de organisator en daarna zijn we naar ons verblijf gereden, een school in Huizen (Erfgooiers College). Na het installeren van de slaapplekken hebben de meiden veel lol gehad met andere teams die daar ook verbleven.  

Op vrijdag 15 mei hadden we de eerste drie van de vier poulewedstrijden. We begonnen tegen VK Veldkanteva's uit België. Deze wedstrijd werd helaas verloren met 2-0. Vervolgens onze tweede wedstrijd tegen 1 FC Ohmstede uit Duitsland, deze wonnen wij met 1-0 door een doelpunt van Rosalie. Dit Duitse damesteam heeft ons zelfs uitgenodigd om een keer bij hen een oefenwedstrijd te spelen en dan als afsluiting met elkaar te BBQ’en. Onze laatste wedstrijd van de eerste dag speelden we tegen IF Brommapojkarna  uit Zweden. Het was een hele goede tegenstander, die op alle posities heel sterk was. Ook deze werd verloren met 4-0 voor het team uit Zweden. Maar de meiden van SVI MO15 verlieten het veld met opgeheven hoofd. 's Avonds werd er weer contact gezocht met andere deelnemers van het toernooi, wat weer veel gezelligheid en veel lol gaf.

Op zaterdagochtend werden de meiden om 7:00 uur gewekt. Het was dag twee van het toernooi en we moesten onze spullen weer inpakken, omdat we na deze dag weer naar huis gingen. Nadat we de auto's weer met bagage ingepakt hadden, waaronder ook de auto van Wouter, vertrokken we om 9:00 uur weer met zijn allen naar het sportpark, waar we om 10:00 uur de laatste poulewedstrijd nog moesten spelen. Onze tegenstander die ochtend was SV 1919 Ober Olm uit Duitsland. Je kon zien dat de meiden nog moe waren van de korte nacht. We verloren met 2-0. Eindstand: in de poule zijn we geëindigd op de 4e plaats. Voor onze tweede wedstrijd van deze dag moesten we het opnemen tegen Eintracht Duisburg 1848 e.V ook uit Duitsland. Dit was wel onze beste wedstrijd van het toernooi, alles verliep goed. Het werd 5-0 voor ons met onder meer drie doelpunten van Merel, één van Rosalie en één van Evi.

Na deze wedstrijd moesten we nog spelen voor de 5de of 6de plaats. Hiervoor moesten we heel lang wachten want onze laatste wedstrijd werd pas gespeeld om 15:00 uur. Onze tegenstander was weer SV Ober Olm. We konden revanche nemen na de 2-0 nederlaag die we in de ochtend hadden. Nu hadden wij meer grip op de wedstrijd en meer kansen. Maar het werd uiteindelijk een 0-0, dus moesten er penalty's genomen worden. En jammer genoeg verloren we de penaltyreeks en werden we 6e van de totaal 10 meidenteams van onder de 15 jaar. Een mooi resultaat en we mogen heel trots op elkaar zijn. Als team hebben we een heel mooi weekend gehad veel vrienden gemaakt. Namens SVI MO15 willen wij iedereen bedanken die ons op wat voor manier dan ook geholpen heeft om dit mogelijk te maken.

SVI MO15
Volg ons ook op Instagram: svi_mo15_zwolle

SVI 019-1 verlengt met trainer Sven Ester
v.v. SVI is verheugd om de contractverlenging met trainer Sven Ester van SVI 019-1  aan te kondigen.

In zijn eerste seizoen als trainer binnen de club, heeft Sven direct een waardevolle bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van onze jeugdspelers.  

Onder zijn begeleiding hebben meerdere spelers hun debuut gemaakt in SVI 1 of hebben al  een positieve bijdrage geleverd aan SVI 023-1 en SVI 2.  

Na de promotie van vorig seizoen heeft het team laten zien over veerkracht en kwaliteit te beschikken. De spelers hebben zich moeiteloos gehandhaafd in de bovenste regionen van de divisie.  Klasse gedaan!