Vooraankondiging publicatie teamindelingen 2026/2027

SVI’ers

Het seizoen 2025/2026 is bijna afgelopen. De competities en nacompetities zijn al afgerond, enkele teams nemen nog deel aan toernooien en het weer van deze week schreeuwt gewoon zomer. En dat is het, bijna. Voordat we de zomer ingaan staat er op zaterdag 27 juni nog de Familiedag gepland. Met activiteiten voor de jeugd, zoals de ouder-kind wedstrijden en het EA Gamen en Bewegen toernooi. Ook huldigen we dan onze kampioenen van afgelopen seizoen en sluiten we met zijn allen het sportjaar af.

Maar op dit moment is een selecte groep vrijwilligers extra druk. Druk met het maken van de nieuwe teamindelingen voor 2026/2027 en met het vernieuwde ledenportaal. Aanstaand weekend gaat op zaterdag het nieuwe ledenportaal online en op zondag tegen de avond wordt de lang verwachte teamindeling gepubliceerd.

Wat belangrijk is om te weten, is dat de Bestuursgroep Voetbal, verantwoordelijk is voor de teamindeling en dat deze indeling met zorg wordt samengesteld. Elke lichting, van de jongste jeugd t/m de senioren, heeft twee coördinatoren. Samen met de trainers en de leiders bepalen zij welke speler het beste past in welk team.

Hiermee willen we binnen SVI de driehoek ( veiligheid/plezier/prestatie ) zo goed als mogelijk waarborgen en ieder kind/mens met zijn/haar talent de ruimte geven binnen de mogelijkheden die we hebben.

Zondagavond publiceren we de teamindelingen en deze zijn definitief. Alleen in uitzonderlijke situaties kan de Technische Coördinator aanpassingen doen, dit wordt in samenspraak met de speler/ouders, de trainers, leiders en de coördinatoren gedaan.

Hoe kom jij nou op het nieuwe ledenportaal en hoe kun je de nieuwe teamindeling zien? Op het nieuwe ledenportaal moet je inloggen. Dit doe je met je persoonlijke account van de KNVB, dat is het emailadres waarmee je ook bent aangemeld bij de KNVB-apps (Wedstrijdzaken en Voetbal.nl). Dit mailadres voer je in en vervolgens krijg je via dat mailadres een eenmalige inlogcode die een uur geldig is. Belangrijk! Controleer je emailadres bij de KNVB-apps als je twijfelt met welk mailadres je geregistreerd bent. Als je mailadres niet overeenkomt ontvang je ook geen mailing met inlogcode.

We houden eenieder op de hoogte en laten we zorgen voor een mooie en sportieve seizoenafsluiting.

 

Met vriendelijke groet

Remco van den Berg

Voorzitter voetbal

SVI 4 is kampioen!

Zaterdag 9 mei is SVI 4 kampioen geworden in de 5 klasse. Met nog drie wedstrijden te gaan zijn ze niet meer in te halen door de concurrentie. Drie jaar geleden werden ze ook al kampioen en nu kunnen ze weer feest vieren na in de kampioenswedstrijd met 8-0 te winnen van Swift ’64 5.Het seizoen 2025-26 was een seizoen waarin veel wedstrijden uitvielen en ingehaald moesten worden. Het was het seizoen dat nummer twee Go Ahead Kampen helemaal werd weggespeeld en waar, in de uitwedstrijd in Elburg, Maikel het doelpunt van het jaar maakte. Een volley die hard en hoog in het doel werd geschoten. Het was het seizoen waarin Ralf Westenberg zowel met het aantal doelpunten (26) als assist (14) de dubbele cijfers haalde! En waar Remco van de Weg als keeper vaak spannende tegengoals wist tegen te houden 

Een kampioensteam dat bestaat uit een mix is van oude garde en jonge talenten 

Het was het seizoen dat Mitchel Drenth voor niks of niemand bang was, geen duel uit de weg ging en de basis vormde voor een stabiele verdediging. Het was het seizoen van Bram Kleinstra, de stille motor op het middenveld en van Steven van de Bos, altijd volle inzet, altijd hoge intensiteit, altijd gedreven, altijd willen winnen. Het was het seizoen waarin aanvoerder Fabian van Steenwijk altijd het hoofd koel hield en met hem in de verdediging het team bijna altijd de nul hield. Het was het laatste seizoen van Mark en Siben. Mark Jansen gaat emigreren naar Jávea in Spanje en ook Siben Wiersema gaat stoppen omdat hij gaat verhuizen. Maar het was nog niet het laatste seizoen van Maikel Hooiveld, 50 jaar, hij gaat toch nog een jaar door.  

Volgend jaar
Het seizoen 2026-27 is misschien het seizoen dat Bram Biesheuvel zijn rentree gaat maken. En misschien het seizoen dat SVI 4 een klasse hoger gaat spelen. Hierin bestaat nog twijfel, sommigen willen dit wel, anderen niet. Het is in elk geval het seizoen dat Gerard Landman niet meer de scheidsrechter zal zijn. Sinds 2007 was hij de vaste scheidsrechter, vanaf komend seizoen verruilt hij deze functie voor de rol als grensrechter. 

Gamen & Bewegen
Schrijf je nu in voor het Gamen & Bewegen - EA FC 26 toernooi!

 

Onze kantine wordt binnenkort omgetoverd tot een echte game-arena. Daarnaast worden er op het veld skillgames georganiseerd zodat jij je eigen Ultimate team-Kaart kan maken. Het spelen van FIFA is een van de grootste hobby’s van jeugd en jongeren, en dit kan nu samen en tegen elkaar in de kantine van v.v. SVI. Van zweet op de controllers naar skills op het voetbalveld. Iedereen kent de skillgames uit FIFA: korte, uitdagende oefeningen die je behendigheid, snelheid en precisie testen. Op het veld ga je dribbelen tussen pionnen, mikken op bewegende doelen en passen op afstand. Het voelt als gamen, maar je bent volop in beweging. De scores worden bijgehouden en iedereen krijgt een persoonlijke FUT-kaart. 

In samenwerking met www.weplayunited.com organiseren we op familiedag (27 juni) een Gamen & Bewegen – EA FC 26 toernooi met: 

  • Skillgamesom te laten zien hoe goed je op het veld bent.  
  • Minimaal 3 poulewedstrijden op de PlayStation 5;
  • Een spannende knock-out fase;
  • Een tof aandenken voor denrs1, 2 en 3. 
  • Prijzen t.w.v. €1.500,-dat onder alle deelnemers van het toernooi worden verloot. 

Ben jij de beste FIFA-speler van onze vereniging? 

Schrijf je dan snel in via https://weplayunited.com/join/vv-svi want VOL = VOL! 

Een rondje Waardering

Bijna iedereen in Nederland heeft een voetbalclub op fietsafstand. Voor de meeste Nederlanders is de sportkantine onmisbaar: dé plek waar spelers, supporters en vrijwilligers samenkomen. Dit sociale cement blijft alleen bestaan dankzij de inzet van vrijwilligers. Een simpel bedankje kan al het verschil maken. Met Rondje Waardering zetten de KNVB en Heineken dit seizoen daarom de vrijwilligers centraal die het amateurvoetbal mogelijk maken, maar voor wie een simpel dankjewel vaak uitblijft. Vrijwilligers krijgen hoofdrol in de Kuip. Tijdens de KNVB Bekerfinale tussen AZ en NEC verschoof de aandacht in De Kuip even van het veld naar de mensen die het Nederlandse amateurvoetbal mogelijk maken. Als onderdeel van het initiatief Rondje Waardering zijn namelijk 750 vrijwilligers door de KNVB en Heineken in het zonnetje gezet. Om vrijwilligers de erkenning te geven die ze verdienen.  Bedankt Benny! Jij bent mijn clubheld 
Namens SVI is Benny Michel genomineerd om een bedankje te krijgen voor zijn vrijwilligerswerk De toelichting bij zijn nominatie was als volgt: “Benny heeft de vreselijke K-ziekte. En ik wil hem een steuntje in de rug geven. Benny Michel is al jaren lid en vrijwilliger bij de mooiste club van Zwolle. Nu is hij ernstig ziek en is dit een mooi moment om hem in het zonnetje te zetten. Jarenlang vrijwilliger bij v.v. SVI, in allerlei functies, nu ernstig ziek. Hij is ongeneeslijk ziek en heeft jarenlang allerlei functies binnen onze club v.v. SVI vervult.
 

Hij verdient deze eer. Benny Michel, al 55 jaar lid en betrokken vrijwilliger bij v.v. SVI. Samen met zijn vrouw Henny. Creatief, enthousiast en gedreven grafisch vormgever. Verzorgt al heel wat jaren het clubblad, seizoengids, aanplakbiljetten, programmaboekjes e.d. Draait bardiensten, is omroeper bij de verloting en zo kunnen we nog wel even doorgaan. Hij stopt ook achter de schermen heel veel tijd in de club, een echte clubman. Helaas te horen gekregen dat hij ongeneeslijk ziek is. 

We willen Benny met zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen een hart onder de riem steken en een groot blijk van waardering uitspreken”. 

Benny voelde zich zeer vereerd en trots dat hij werd bedankt en werd uitgekozen, “eerst was het schrikken dat ik een mail kreeg met een uitnodiging voor de bekerfinale. Ik had geen idee waar ik dat aan verdiend had. Later bleek dat Alexander Tuitert mij hiervoor had genomineerd, en een bedankje aan de KBVB had geschreven.  

Het belang van vrijwilligerswerk
Benny Michel heeft zich eind 1983 als vrijwilliger aangemeld bij de makers van het toenmalige SVI-clubblad, het SVI-Nieuws. Dick Hulleman en Henk Eenkhoorn namen een groot deel van de redactie op zich. Met hulp van Roelof Top, Henk Westerhof en Wim Koeslag zorgden ze ervoor dat de leden en adverteerders elke maand het clubblad op tijd ontvingen. 

“Sportverenigingen kunnen tegenwoordig niet bestaan zonder vrijwilligers,” weet Benny. “Eigenlijk zou ieder seniorenlid of een van de ouders/verzorgers van een jeugdlid vrijwilligerswerk moeten doen. Want vele handen maken licht werk en je maakt contact met andere mensen binnen de club; dat kan ook een voordeel zijn. Je ontmoet nieuwe gezichten, breidt je netwerk uit en versterkt je sociale vaardigheden.” 

In 1986 heeft Benny de vormgeving van het clubblad op zich genomen en is de naam veranderd in: FLITS. Naast de Flits heeft hij eigenlijk al het drukwerk voor de vereniging geregeld: posters, oorkondes, flyers, toernooiboekjes en ook presentatiegidsen, later seizoengidsen. “Voor een van de presentatiegidsen heeft v.v. SVI eind jaren negentig nog een schrijven van de KNVB ontvangen. Het was een knappe prestatie, hoe een vereniging met een klein budget toch een professionele Presentatiegids wist te maken, die pluim konden we in onze zak steken.” De Bekerfinale in de Kuip!
De kaarten voor de finale heeft Benny natuurlijk geaccepteerd en via de mail in ontvangst genomen, maar door zijn zwakke gesteldheid was het helaas niet voor hem weggelegd om 2,5 uur op kuipstoeltje bij de finale te zitten. “Mijn finalekaarten heb ik aan Alexander Tuitert gegeven, hij heeft per slot van rekening mij ook genomineerd. Alexander is samen met Sander Visser naar de bekerfinale in de Kuip geweest.”  

Alexander en Sander moesten zich melden in de Beuningenzaal. Deze zaal was in het Olympiagebouw, rechts achter het Heineken Clubheldenplein. Op vertoon van de tickets kregen ze een goodiebag met daarin een consumptiebon en een munt voor het eten. En natuurlijk een mooie sjaal. Met clubheld-rondje waardering. “Er was een superleuke sfeer. Vak NN was ingenomen met genomineerde vrijwilligers van voetbalverenigingen uit het gehele land. Beide teams hadden mooie spandoeken gemaakt en leuke sfeeracties bedacht. Als ze op de korte zijde sprongen, dan trilde het op de gehele lange zijde in het stadion. Het was goed om te zien dat supporters van beide clubs gebroederlijk door elkaar heen liepen op het grote plein voor het stadion. Voor ons, Alexander en Sander, was dit een superleuke ervaring. Benny, bedankt!” 

Sport & bewegen voor de allerkleinsten: MiniSkills bij SVI

De zon schijnt weer en dat is hét moment om lekker buiten te sporten en te bewegen! Bij SVI organiseert FC VoetbalSkills wekelijks activiteiten voor de allerkleinsten: MiniSkills. Kinderen van 3 en 4 jaar maken op een speelse manier kennis met sport & bewegen. De perfecte voorbereiding om daarna door te stromen naar de mini’s van v.v. SVI.

De eerste les is altijd een gratis proefles. Kom vrijblijvend ontdekken hoe leuk MiniSkills is!

Iedere woensdagochtend, woensdagmiddag en zaterdagochtend ben je van harte welkom op het kidscourt bij v.v. SVI.

Wat maakt MiniSkills uniek?

✅ Plezier & veiligheid staan voorop

✅ Persoonlijke aandacht op eigen niveau

✅ Ontwikkeling motorisch, cognitief én sociaal

✅ Onder leiding van sportprofessionals

✅ Flexibel te boeken, altijd in de buurt

✅ 45 minuten sportpret, helemaal afgestemd op de belevingswereld van jouw kind

Zo meld je je aan

Ga naar skillsenfun.nl/miniskills en klik op de knop ‘Reserveer een plek’. Daar kies je eenvoudig één van de eerstvolgende bijeenkomsten bij v.v. SVI.

Hopelijk tot snel op het kidscourt bij SVI!

Een onvergetelijke dag bij Circus Snor

Op maandag 27 april kleurde SVI oranje, Koningsdag was een succes. Maar ook de dag erna was het groot feest in Zwolle-Zuid, ook op dinsdag was er veel verwondering, spektakel en plezier met Circus Snor. Wat deze dag echt bijzonder maakte, was de inzet van de medewerkers, vrijwilligers en familieleden van cliënten van Frion en de Baalderborg. Er reden speciale touringcars vanuit Steenwijk, Ommen en Hardenberg om iedereen naar Sportpark de Siggels te vervoeren.Vol verwondering

Het publiek op deze dinsdag bestond uit een mooie mix. Er waren cliënten van Frion en Baalderborg, maar er waren ook kinderen die door financiële of sociale omstandigheden niet op vakantie kunnen. Dit komt door de mooie samenwerking met de Jeugdvakantieweek Zwolle, een stichting die zich inzet voor deze kinderen. Samen bezochten ze dezelfde voorstelling, samen spraken ze dezelfde taal, de taal van verwondering.

Toegankelijkheid stond voorop. Er was goed over nagedacht en voor gezorgd om de dag volledig toegankelijk en stressvrij te maken Er waren aanpassingen gedaan die misschien klein lijken, maar voor deze bezoekers het verschil maken tussen ‘erbij zijn’ en ‘echt meedoen’.

De dag bestond uit een ochtend- en een middagvoorstelling. Al voor het begin van de show zat de sfeer er goed in.

Buiten de tent stonden allerlei circusspellen klaar waar iedereen zich kon uitleven.

Bezoekers probeerden te balanceren op een touw, leerden hoepelen of gooiden fanatiek een blikje om. Nadat de circusdirecteur iedereen officieel welkom had geheten, mocht het publiek de tent in voor het echte werk: acrobaten uit heel Europa lieten hun verbluffende kunsten zien. Iedereen keek zijn/haar ogen uit!Samenwerking

Het was een stralend evenement. Maar deze dag zou nooit zo’n groot succes zijn geweest zonder de steun van de vele sponsoren, fondsen en de inzet van alle vrijwilligers. Een mooie samenwerking tussen Frion en Baalderborg, MVO de Siggels en de activiteitencommissie van SVI.

Een dag om met trots op terug te kijken!

Wat was het een prachtige dag! De zon liet zich zien, het sportpark kleurde oranje en de sfeer was vanaf het eerste moment fantastisch. Als vereniging en MVO de Siggels kunnen we met een enorm trots gevoel terugkijken op de viering van Koningsdag 2026.Een flitsende start en volle shows

De dag begon traditioneel en feestelijk met de fietsoptocht. De creativiteit was dit jaar van een ongekend hoog niveau, waardoor de vakjury een zware kluif had. De 10 mooiste creaties werden uiteindelijk beloond met een schitterende prijs van Dinoland.

Daarnaast was het een drukte van jewelste bij de tenten van Circus Snor. Alle shows waren tot de laatste stoel uitverkocht! Dat betekent dat we alleen daar al meer dan 1000 bezoekers mochten verwelkomen die hebben genoten van de kunsten in de piste.

Muzikaal genieten van begin tot eind

Niet alleen visueel was het een feestje, ook de oren werden verwend. DJ Vinyl zorgde voor de perfecte sfeer door de mooiste singeltjes uit de koffers te toveren. Halverwege de dag verbaasde de Band van Dale iedereen, met hun prachtige muziek wisten ze het publiek echt te verrassen.

Toen het einde naardere, was het tijd voor de slotact. De Nachtegalo’s deden waar ze goed in zijn, de boel op stelten zetten! Zij maakten er op het laatst één groot feest van, waardoor iedereen met een glimlach naar huis ging.

Een prestatie om met recht trots op te zijn

Binnen een vereniging praten we vaak over de uitdagingen van deze tijd, zoals het vinden van voldoende handjes. Maar deze Koningsdag was het ultieme bewijs van onze gezamenlijke kracht. Dat er die dag maar liefst meer dan 80 vrijwilligers klaarstonden, is simpelweg indrukwekkend. Of je nu achter de bar/keuken stond, de techniek regelde voor de bands, dankzij jullie was dit een succes. Extra dank aan de meiden van MO15 en een aantal jongens van JO13-1 voor hun super enthousiaste werk bij de oudhollandse spellen.

Deze dag, die mede mogelijk is gemaakt door de onmisbare steun van diverse fondsen en sponsoren, laat de ware identiteit van vv SVI en MVO de Siggels zien. We zijn méér dan een voetbalclub, we zijn in staat is om voor ruim 1000 bezoekers een onvergetelijke ervaring neer te zetten. Laten we dit trotse gevoel vasthouden. Het laat zien dat als we de schouders eronder zetten, we tot de mooiste dingen in staat zijn. Een diepe buiging voor iedereen die heeft bijgedragen. We kunnen met recht zeggen: dit was SVI op zijn allerbest, SVI zit in ons bloed.

Smaakt dit naar meer?

Vond je het dit jaar ook zo geslaagd en wil je helpen om Koningsdag 2027 nóg mooier te maken? We kunnen altijd versterking gebruiken in de organisatie of als hulp op de dag zelf. Vele handen maken licht werk én een hoop gezelligheid. Meld je alvast aan bij de commissie of stuur een berichtje naar het bestuur. Samen kleuren we SVI ook volgend jaar weer oranje!